Klitschko: Zápas s Joshou byl jeden z nejlepších!

Anthony Joshua vs Wladimir KlitschkoBývalý dlouholetý vládce těžké váhy Wladimir Klitschko prozradil, že duel s Anthony Joshuou byl pro něj jeden z nejlepších v kariéře!

Už je to déle jak pět let, kdy se naposledy v profesionálním ringu objevil bývalý dlouholetý král těžké váhy „Dr. Steelhammer“ Wladimir Klitschko (64-5-0, 53 KO). 29. dubna 2017 na stadionu ve Wembley nestačil v jedenácti kolech na dnes už také bývalého šampiona  Anthonyho Joshuu.

I když Klitschko padl po jedenácti kolech, tak v šestém kole Joshuovi neskutečně zatopil, když jej dostal jako první boxer do počítání. Ukrajinský boxer byl v zápase celkem třikrát v počítání. Poprvé v pátém kole a následně dvakrát v jedenáctém kole. Přesto si svým výkonem zasloužil velký respekt a zasloužený potlesk od vyprodaného stadionu.

Anthony Joshua vs Wladimir Klitschko

„Sice jsem před pěti lety nedokázal vyboxovat zpět světové tituly, ale i tak to byl skvělý zápas a myslím, že to byl jeden z nejlepších zápasů mé kariéry. Anthony Joshua byl tehdy ideálním soupeřem a vyvolal ve mně touhu opět bojovat. Nekoukám na ten zápas jako na prohru, ale jako na zápas, který jsme si my v ringu a také fanoušci skvěle užili“. Vrátil se Klitschko ke svému poslednímu zápasu kariéry.

Anthony Joshua vs Wladimir Klitschko