Sanchez vs Fa již tuto sobotu!

Frank Sanchez vs Junior FaNa sobotním galavečeru v Rijádu se také střetnou kubánská těžká váha Frank Sanchez a novozélandský bijec Junior Fa. Přímý přenos bude zajištovat DAZN v rámci přídavného PPV!

23.12.2023 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇳🇿 Junior Fa
Galavečer těžkých vah
DAZN PPV

Neporažená kubánská jednička a světová osmnáctka „The Cuban Flash“ Frank SANCHEZ (23-0-0, 16 KO) a novozélandská dvojka a světový čtyřicítka Junior FA (20-2-0, 11 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na galavečeru v Rijádu!

Jednatřicetiletý kubánský boxer Frank Sanchez odstartoval letošní rok duelem s Američanem Danielem Martzem (20-11-1, 17 KO). Zápas skončil už v úvodním kole, když Sanchez svého soupeře knockoutoval. Na konci září se postavil k obhajobě kontinentálního amerického pásu WBC a jeho soupeřem byl Američan Scott Alexander (17-6-2, 9 KO).

Duel byl opět jednoznačnou záležitostí a Sanchez vyprovodil Alexandera ve čtyřech kolech. Letošní rok se chystá zakončit v Rijádu a do cesty se mu postaví čtyřiatřicetiletý Novozélanďan Junior Fa. Ten se postavil v posledních dvou letech ke dvěma důležitým zápasům a ani jeden nezvládl.

Frank Sanchez vs Junior Fa

Nejprve jej před dvěma lety jasně vybodoval krajan Joseph Parker a loni v létě ho brutálně sestřelil už v prvním kole australský veterán Lucas Browne. Tyto dvě porážky ukázali, že Fa nikdy nebude patřit mezi užší světovou špičku. Následní si loni v říjnu připsal povinnou výhru nad Tussim Asafem, který prohrál všech sedm profesionálních duelů, Od té doby Fa v ringu nestál a očekává se, že se Sanchezem v něm rozhodne nebude stát všechny vypsaná kola.


Anthony Joshua vs Otto Wallin 

RIJÁD 23.12.2023

Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇸🇪 Otto Wallin 
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇳🇿 Joseph Parker
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇺🇸 Jarrell Miller
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇳🇿 Junior Fa
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇦🇺 Mark De Mori
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇩🇪 Agit Kabayel
Křížová váha (Titul IBF)
Jai Opetaia 🇦🇺🆚🇬🇧 Ellis Zorro
Polotěžká váha (Titul WBA super)
Dmitry Bivol 🇷🇺🆚🇬🇧 Lyndon Arthur

Anthony Joshua vs Otto Wallin