Makhmudov vs Kabayel již tuto sobotu!

Arslanbek Makhmudov vs Agit KabayelNa sobotním galavečeru v saúdskoarabském Rijádu se střetnou neporažený ruský boxer Arslanbek Makhmudov a neporažený úřadující Evropský šampión Agit Kabayel!

23.12.2023 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇩🇪 Agit Kabayel
Galavečer těžkých vah
DAZN PPV

Neporažená ruská jednička a světová sedmnáctka „Lion“ Arslanbek MAKHMUDOV (18-0-0, 17 KO) a neporažená německá jednička a světová čtyřiadvacítka Agit KABAYEL (23-0-0, 15 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v Rijádu!

Čtyřiatřicetiletý ruský boxer Arslanbek Makhmudov se již letos v Rijádu představil, když 28. října ukončil v prvním kole Američana Juniora Anthonyho Wrigha (20-5-1, 17 KO) a obhájil pás Severní Ameriky NABF a získal také Interkontinentální titul organizace WBA. V sobotu bude mít proti sobě konečně rovnocenného soupeře.

Arslanbek Makhmudov vs Agit Kabayel

Tím bude jednatřicetiletý úřadující Evropský šampión EBU Agit Kabayel. Německý boxer získal do svého držení pás EBU teprve letos v březnu, když na domácím galavečeru v Bochumy vyprovodil ve čtyřech kolech Chorvatského bijce Agrona Smakičiho (20-2-0, 18 KO). Souboj s Makhmudovem pro něj bude jednoznačně nejtěžším zápasem kariéry a rozhodne, kam se budou kariéry obou boxerů ubírat.


Anthony Joshua vs Otto Wallin 

RIJÁD 23.12.2023

Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇸🇪 Otto Wallin 
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇳🇿 Joseph Parker
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇺🇸 Jarrell Miller
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇳🇿 Junior Fa
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇦🇺 Mark De Mori
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇩🇪 Agit Kabayel
Křížová váha (Titul IBF)
Jai Opetaia 🇦🇺🆚🇬🇧 Ellis Zorro
Polotěžká váha (Titul WBA super)
Dmitry Bivol 🇷🇺🆚🇬🇧 Lyndon Arthur

Anthony Joshua vs Otto Wallin