Dubois vs Miller již tuto sobotu!

Daniel Dubois vs Jarrell MillerBritský boxer Daniel Dubois se vrací po porážce s Usykem zpět do ringu a na sobotním galavečeru v Rijádu se střetne s Jarrellem Millerem!

23.12.2023 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇺🇸 Jarrell Miller
Galavečer těžkých vah
DAZN PPV

Britská trojka a světová čtyřka „Dynamite“ Daniel DUBOIS (19-2-0, 18 KO) a neporažená americká dvojka a světová devatenáctka „Big Baby“ Jarrell MILLER (26-0-1, 22 KO) se utkají na galavečeru v Rijádu ve dvanáctikolové netitulové bitvě!

Šestadvacetiletý britský boxer Daniel Dubois získal před dvěma lety prozatímní světový, když na galavečeru v Telfordu knockoutoval ve 2. kole Rumuna Bogdana Dinu (20-5-0, 16 KO). Loni v prosinci se utkal s jihoafrickým boxerem Kevinem Lerenou (29-2-0, 14 KO) o standardní světový titul WBA.

Ačkoliv byl Dubois v prvním kole třikrát v počítání, tak dokázal zápas otočit a Lerenu nakonec ve třetím kole ukončit. Letos v srpnu vyzval v polské Vratislavi úřadujícího šampióna WBA, WO, IBF a IBO Oleksandra Usyka. Ikrajinec zápas jasně ovládl a Duboise ukončil v devátém kole.

V sobotu se na galavečeru v Rijádu Dubois vrací a jeho soupeřem bude pětatřicetiletý americký boxer Jarrel Miller, který na sebe upozorňuje kromě výkonů také dopingovými skandály. Naposledy stál v ringu letos v březnu na galavečeru v Dubaji s australským bijcem „Big Daddy“  Lucasem Brownem (31-4-0, 27 KO). Stopadesátikilový Miller zápas nakonec vyhrál, když nejprve Browna poslal v šestém kole k zemí a po dalším útoku přistál v ringu ručník.

Američan tak chytil chuť na velké výzvy a chtěl se opět utkat s bývalým světovým šampiónem Anthonym Joshuou. S tím se měl již utkat před čtyřmi roky, ale neprošel antidopingovou kontrolou a titulový duel byl zrušen. Miller tak přišel o obrovské peníze a celkově o kredit. Pokud by Miller dokázal v sobotu Duboise porazit, vrátí se do velkých titulových zápasů.


Anthony Joshua vs Otto Wallin 

RIJÁD 23.12.2023

Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇸🇪 Otto Wallin 
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇳🇿 Joseph Parker
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇺🇸 Jarrell Miller
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇳🇿 Junior Fa
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇦🇺 Mark De Mori
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇩🇪 Agit Kabayel
Křížová váha (Titul IBF)
Jai Opetaia 🇦🇺🆚🇬🇧 Ellis Zorro
Polotěžká váha (Titul WBA super)
Dmitry Bivol 🇷🇺🆚🇬🇧 Lyndon Arthur

Anthony Joshua vs Otto Wallin