Sanchez, Hrgovič a Opetaia nezaváhali!

Filip Hrgovič vs Mark De MoriGalavečer v Rijádu odstartovali dva duely těžkých vah, které dle očekávaní ovládli favorité Frank Sanchez a Filip Hrgovič. Bývalý šampión křížové váhy Jai Opetaia uspal soupeře už v 1. kole!

23.12.2023 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇳🇿 Junior Fa
7. kolo TKO
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇦🇺 Mark De Mori
1. kolo TKO
Jai Opetaia 🇦🇺🆚🇬🇧 Ellis Zorro
1. kolo KO

Očekávaný galavečer v Rijádu odstartoval duel Frank Sanchez (24-0-0, 17 KO) vs Junior Fa (20-3-0, 11 KO) o Kontinentální americký titul WBC a pás Severní Ameriky WBO NABO. Kubánec v ringu jasně dominoval a postupně zvyšoval tempo až na konci šestého kola Novozélanďana dostal do prvního počítání. V sedmém kole jej uzemnil ještě dvakrát a byl konec.

Frank Sanchez 

Velmi snadnou práci měl neporažený chorvatský boxer Filip Hrgovič (17-0-0, 14 KO), který s naprostým přehledem zničil už v prvním kole neškodného jednačtyřicetiletého Australana Marka De Moriho (41-3-2, 36 KO). Ten v ringu nepředvedl vůbec nic a souboj na takovém galavečeru si vůbec nezasloužil.

V ringu se také představil dnes už bývalý šampión křížové váhy organizace IBF Jai Opetaia (24-0-0, 19 KO), kterého vyzval britský boxer Ellis Zorro (17-1-0, 7 KO). Australan na nic nečekal a už na konci prvního kola parádním úderem poslal Zorra k zemi a ten už nebyl schopen dále pokračovat.

Jai Opetaia