Kabayel ve 4. kole ukončil Makhmudova!

Arslanbek Makhmudov vs Agit KabayelO velké překvapení se v Rijádu postaral německý boxer Agit Kabayel, který doslova zdemoloval ve čtyřech kolech favorizovaného Rusa Arslanbeka Makhmudova, kterého poslal 3x k zemi!

23.12.2023 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Agit Kabayel 🇩🇪🆚🇷🇺 Arslanbek Makhmudov
4. kolo TKO

Čtyřiatřicetiletý ruský boxer „Lion“ Arslanbek Makhmudov (18-1-0, 17 KO) nastupoval do zápasu jako obrovský favorit a proti němu jednatřicetiletý Evropský šampión z Německa Agit Kabayel (24-0-0, 16 KO). Jenže zápas vypadal úplně jinak než se předpokládala a Rus měl velké problémy.

Kabayel dominoval v pohybu, několikrát skvěle Makhmudova nachytal a především mu dělal problémy s údery na spodek. Vše vyvrcholilo ve čtvrtém kole, kdy dostal ruského obra třikrát k zemi a získal Interkontinentální titul WBA a také pás Severní Ameriky NABF.

Arslanbek Makhmudov vs Agit Kabayel

Německý boxer se touto výhrou posunul k velkým titulovým bitvám. Naopak Makhmudov zápas pravdy nezvládl a připisuje si první porážku mezi profesionály. Tento duel ukončil první polovinu vypsaných zápasu na galavečeru v Saúdské Arábii a nyní nás čekají Dubois vs Miller, Bivol vs Arthur, Wilder vs Parker a Joshua vs Wallin.

Arslanbek Makhmudov vs Agit Kabayel