Dubois dokázal Millera ukončit před limitem!

Daniel Dubois vs Jarrell MillerDuel mezi Danielem Duboisem a Jarrellem Millerem nabídl tvrdou a vyrovnanou bitvu, kterou těsně před koncem ukončil britský boxer, když Millera zničil u provazů!

23.12.2023 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇺🇸 Jarrell Miller
12. kolo TKO

Už před zápasem se oba bijci provokovali jak na sociálních sítích tak na následné tiskové konferenci a vážení. „Big Baby“ Jarrell Miller (26-1-1, 22 KO) a „Dynamite“ Daniel Dubois (20-2-0, 19 KO) včera navážili rozdílem váhy neskutečných 42,7 kilogramů a očekávalo se, co to bude v samotném zápase znamenat.

A duel nabídl skvělou bitvu, která byla ve strhujícím tempo a byly jsme svědky spousta tvrdých úderů. Miller několikrát skvě Duboise zasáhl, ale ten kupodivu všechny výpady ustál bez problému. Naopak rychlost a pohyb britského boxera dělal Millerovi velké potíže.

Daniel Dubois vs Jarrell Miller

Ve dvanáctém kole odešel Američan fyzicky a Dubois jej zatlačil do provazů, kde jej obdaroval spousty úderů a duel pár sekund před koncem ukončil hlavní sudí Michael Alexander . Po zápase oba bijci zakopali pomyslnou válečnou sekeru. Pro Millera to byla v pětatřiceti letech první profesionální porážka.

Daniel Dubois vs Jarrell Miller


Výsledky z Rijádu
Těžká váha
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇳🇿 Junior Fa
7. kolo TKO
Těžká váha
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇦🇺 Mark De Mori
1. kolo TKO
Křížová váha
Jai Opetaia 🇦🇺🆚🇬🇧 Ellis Zorro
1. kolo KO
Těžká váha
Agit Kabayel 🇩🇪🆚🇷🇺 Arslanbek Makhmudov
4. kolo TKO

Těžká váha
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇺🇸 Jarrell Miller
12. kolo TKO
Polotěžká váha
Dmitry Bivol 🇷🇺🆚🇬🇧 Lyndon Arthur
Těžká váha
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇳🇿 Joseph Parker
Těžká váha

Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇸🇪 Otto Wallin