Day of Reckoning je tu!

Day of ReckoningDnes od 18 hodin začne velmi očekávaný galavečer v saúdskoarabském Rijádu, kde nás čeká celkem 8 duelů. Galavečer vyvrcholí souboji Wilder vs Parker a Joshua vs Wallin!

DNES – Rijád, Saúdská Arábie
DAZN PPV
Těžká váha
Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇸🇪 Otto Wallin 
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇳🇿 Joseph Parker
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇺🇸 Jarrell Miller
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇳🇿 Junior Fa
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇦🇺 Mark De Mori
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇩🇪 Agit Kabayel
Křížová váha
Jai Opetaia 🇦🇺🆚🇬🇧 Ellis Zorro
Polotěžká váha
Dmitry Bivol 🇷🇺🆚🇬🇧 Lyndon Arthur

Saúdové si pro nás na dnešní připravili obrovskou nálož zajímavých zápasů. I když jsme se nakonec nedočkali duelu mezi Joshuou a Wilderem, tak i přesto se máme na co těšit. Síly změří bývalý šampión těžké váhy Anthony Joshua (26-3-0, 23 KO) a Otto Wallin (26-1-0, 14 KO). Švédský boxer dokázal hodně pozlobit Tysona Furyho, který je jediným jeho přemožitel a Wallin hodně stojí o odvetu. V souboji s Joshuou se k tomuto duelu může rychle přiblížit, naopak Joshua vyhrát musí za každou cenu a je také velkým favoritem.

V ringu uvidíme také souboj dvou bývalých šampiónů Deontaye Wildera (43-2-1, 42 KO) a Josepha Parkera (33-3-0, 23 KO). Wilder přišel o titul v trilogii s Tysonem Furym a Parker pro změnu v souboji s Joshuou. Wilder si brousí zuby na další knockout, kdežto Parker bude spoléhat na vytrvalost a techniku. Vítěz získá Mezinárodní pás WBC a Interkontinentální titul WBO.

Daniel Dubois (19-2-0, 18 KO) se vrací po prohře s Oleksandrem Usykem a střetne se s dopingovým obrem z Ameriky Jarrellem Millerem (26-0-1, 22 KO). Američan opět navážil neskutečných 151,1 kilogramů, což je stejně jako v posledním zápase s Lucasem Brownem. Dubois je tak lehčí o neskutečných 42,7 kilo.

Day of Reckoning

Neporažený Kubánec Frank Sanchez (23-0-0, 16 KO) má lehčího soupeře, kterým bude Junior fa (20-2-0, 11 KO), který se vrací po roční pauze. V tomto souboji se bude bojovat o Kontinentální americký titul WBC a pás Severní Ameriky WBO NABO. Povinný vyzývatel za organizace IBF Filip Hrgovič (16-0-0, 13 KO) má před sebou také zápas na povinnou výhru s Australanem Markem De Morim (41-2-2, 36 KO), který měl v minulosti také problémy s dopingem.

Ruský neporažený obr Arslanbek Makhmudov (18-0-0, 17 KO) vyzve o pás Severní Ameriky NABF a Interkontinentální titul IBF německého boxera a Evropského šampióna Agita Kabayela (23-0-0, 15 KO). Jeden z nich si dnes připíše první porážku mezi profesionály a velkým favoritem je Rus s kanadským pasem Makhmudov.

V křížové váze měl hájit pás IBF Australan Jai Opetaia (23-0-0, 18 KO), jenže organizace mu pás odebrala, protože odmítl zápas s Maririsem Briedisem. Do dnešního zápasu tak bude nastupovat bez pásu a jeho soupeřem bude britský boxer Ellis Zorro (17-0-0, 7 KO). Do ringu se k obhajobě pásu WBA v polotěžké váze vrací konečně také ruský boxer Dmitry Bivol (21-0-0, 11 KO), který změří síly se světovým šampiónem menší organizace IBO Lyndonem Arthurem (23-1-0, 16 KO). Přímý přenos začíná v 18:00 v rámci streamovací platformy DAZN.

Day of Reckoning


30.12.2023 – Dom Športu, Bratislava, Slovensko
The Ring 9
Vstupenky na PatronBoxing
PPV na PlayLive
Viliam Tankó 🇸🇰🆚🇨🇿 Mike Juřík
Vasil Ducár 🇨🇿🆚🇮🇹🇨🇿 Alessandro Jandejsek
David Dvořáček 🇨🇿🆚🇨🇿
Norbert Růžička
Mário Zábojník 🇸🇰🆚🇨🇿 Milan Procházka
Jan Polák 🇨🇿🆚🇸🇰 Marián Mišalko
Marián Džupka 🇸🇰🆚🇦🇲 Anatoli Hunanyan
Majkel Wartalski 🇵🇱🆚🇨🇿 Matěj Hudák

Patron Boxing vstupenky