Šálek se v pátek vrací do ringu!

Tomáš Šálek vs Christian DemajBývalý český šampión Tomáš Šálek podepsal smlouvu se stájí Patron Boxing a po roce se vrací mezi šestnáct provazů. Jeho soupeřem bude neporažený Christian Demaj!

21.4.2023 – Hala Upol, Olomouc, ČR
Těžká váha
Tomáš Šálek 🇨🇿🆚🇦🇱🇩🇪 Christian Demaj
Vstupenky na Patronboxing.cz
Přímý přenos PPV na Oktagon.TV

Česká dvojka a bývalý český šampión Tomáš ŠÁLEK (17-4-0, 13 KO) a neporažená albánská trojka Christian DEMAJ (3-0-0, 1 KO) se utkají v šestikolové netitulové bitvě na pátečním galavečeru v Olomouci!

Čtyřiadvacetiletý český bijec Tomáš Šálek získal v říjnu 2021 český národní titul ČUBP, když na domácím galavečeru v Ústí nad Labem jasně vybodoval Michala Reissingera. Loni v březnu titul obhájil v odvetě s veteránem Pavlem Šourem, kterého v poměrně vyrovnané bitvě také přetlačil na body.

O tři měsíce později jej čekal zápas pravda na britských ostrovech, kde se 17. června v liverpoolské Echo aréně střetl s domácím boxerem Nathanem Gormanem. Šálek v zápase naprosto selhal a Gorman jej dvakrát v prvním kole poslal do počítání a byl konec.

Následně se jeho cesta rozešla s Lukášem Konečným a podepsal nový kontrakt se stájí Patron Boxing, pod kterou bude debutovat již tento pátek a do cesty se mu v šestikolovém zápase postaví tři roky neboxující Albánec Christian Demaj. Ten odboxoval dva zápasy v roce 2019 a jeden na začátku roku 2020 a od té doby v ringu nestál.

Patron Boxing