Ducár v pátek vyzve Bosnjaka!

Vasil Ducár vs Dzemal BosnjakNa galavečeru v Olomouci se již tento pátek vrací do ringu také český šampión Vasil Ducár, který se v osmi kolech střetne s rodákem z Černé hory Dzemalem Bosnjakem!

21.4.2023 – Hala Upol, Olomouc, ČR
Křížová váha
Vasil Ducár 🇨🇿🆚🇲🇪🇧🇦 Dzemal Bosnjak
Vstupenky na Patronboxing.cz
Přímý přenos PPV na Oktagon.TV

Český šampión a držitel titulu organizace CISBB Vasil DUCÁR (13-6-1, 10 KO) a bosenská dvojka Dzemal BOSNJAK (4-6-0, 3 KO) se utkají v osmikolové netitulové bitvě na pátečním galavečeru v Olomouci!

Třiatřicetiletý český šampión Vasil Ducár získal český titul ČUBP už v roce 2020, když na galavečeru v pražské Lucerny ukončil ve třetím kole Václava Pejsara. V loňském roce titul dokonce třikrát obhájil.

Nejprve v červnu vyprovodil ve dvou kolech Marka Procházku, Následně v září na galavečeru v Plzni vybodoval v odvetě Václava Pejsara a naposledy 29. prosince v Lucerně jasně přeboxoval Vladimíra Řezníčka a získal také pás organizace CISBB.

Nyní má před sebou první letošní zápas a již tento pátek se utká v osmikolové netitulové bitvě se sedmatřicetiletým rodákem z Černé hory boxujícím za Bosnu Dzemalem Bosnjakem. Ten od roku 2019 pouze prohrává a má na svém kontě 6 porážek v řadě. Pro Ducára by mělo jít o povinnou výhru před obhajobou titulů.

Patron Boxing