Řezníčka čeká první letošní duel!

Vladimír Řezníček vs Dariusz SkopČeský bijec Vladimír Řezníček zrovna neprožívá v posledních letech nejlepší boxerské období a jeho výkony moc neoslnili. V pátek chce ukázat, že je zpět a opět hladovej po vítězství!

21.4.2023 – Hala Upol, Olomouc, ČR
Křížová váha
Vladimír Řezníček 🇨🇿🆚🇵🇱 Dariusz Skop
Vstupenky na Patronboxing.cz
Přímý přenos PPV na Oktagon.TV

Česká pětka Vladimír ŘEZNÍČEK (11-5-2, 5 KO) a skoro šest let neboxující Polák Dariusz SKOP (6-3-0, 2 KO) se utkají v netitulovém zápase vypsaném na 6 kol!

Čtyřiatřicetiletý český boxer Vladimír Řezníček to má poslední roky jak na houpačce a od roku 2018 kdy ve skvělém a vyrovnaném zápase remízoval s pozdějším šampiónem Vasilem Ducárem v Karlových Varech šli jeho výkony dolů a připsal si tři výhry a tři porážky.

Loni v prosinci vyzval v pražské Lucerně v odvetě Vasila Ducára a čekala se opět vyrovnaná a tvrdá bitva. Nakonec z toho byla překvapivě naprosto jednoznačná záležitost a Ducár tak obhájil český titul ČUBP a získal také pás organizace CISBB.

Vladimír Řezníček

Již tento pátek se Řezníček vrací a nově se bude o jeho kariéru starat vedle Ludmily Ledecké z Atom Gymu také největší tuzemská stáj Patron Boxing. Společnými silami by chtěli dostat několikanásobného amatérského šampióna zpátky na nejvyšší příčky kam bezesporu Řezníček patří. Jeho soupeřem bude skoro 6 let neboxující polský bijec Dariusz Skop, který je ideální volbou na restart kariéry.

Patron Boxing