Joyce: Dokážu Zhanga porazit!

Joy Joyce vs Zhilei ZhangBývalý prozatímní šampión těžké váhy Joe Joyce slibuje, že se vrátí silnější a věří, že v odvetě dokáže čínského boxera porazit a získat titul zpět!

Devětatřicetiletý čínský boxer „Big Bang“ Zhilei Zhang (25-1-1, 20 KO) minulou sobotu šokoval britské ostrovy, když dokázal postupně svými tvrdými údery zdemolovat úřadujícího prozatímního šampióna organizace WBO. Sedmatřicetiletý „Juggernaut“ Joe Joyce (15-1-0, 14 KO) doplatil na svůj defenzivní styl a Zhang toho skvěle využil.

„Chci nejprve všem říct, že jsem v pořádku. Jen mám stále nateklé oko, ale vše hojí a brzy se vrátím do tréninku. Co se týče mého zápasu se Zhangem, tak jsem prostě nepodal takový výkon, jaký dokážu. Nebyl to můj večer a jsem si toho vědom“. Říká britský boxer.

Joy Joyce vs Zhilei Zhang

„Slibuji, že se brzy vrátím a napravím chyby, které jsem v zápase udělal. Budu lepší a titul vybojuju zpět. Zhilei Zhang je opravdu silný bojovník, bojoval lépe než já a výhru si zasloužil. Nicméně jsem si jistý, že ho dokážu porazit“ Dodává Joe Joyce.

Zhilei Zhang