Hearn: Joyce nikdy nepatřil mezi elitu!

Eddie Hearn a Joe JoyceŠéf promotérské skupiny Matchroom Boxing si nebere servítky a nekompromisně řekl, že Joe Joyce nikdy nepatřil mezi elitu a ani mezi ní patřit už nebude!

„Pokud nedokážete porazit někoho, jako je Zhilei Zhang, nemáte nikdy šanci stát se mistrem světa“ Říká promotér Eddie Hearn, který zastupuje takové boxery jako je Anthony Joshua, Dillian Whyte nebo Dereck Chisora.

„Joe ve své amatérské, profesionální a sparingové kariéře schytal neuvěřitelné množství úderů. Jeho obrana je neskutečně děravá a v posledním zápase to bylo vidět. Nebudu se divit, když oznámí, že ukončuje kariéru“. Pokračuje v kritice Hearn.

„Usyk možná nemá takový úder Zhilei, ale Joyceho by také dokázal ukončit před limitem. Usyk je velmi rychlí boxer a Joyce by neměl šanci na jeho kombinace reagovat, protože by je prostě ani neviděl. Joe prostě nikdy nepatřil k elitě těžké váhya ani patřit nebude. Podle mě musí jít rovnou do odvety se Zhangem a pokud to neudělá, bude nucen ukončit kariéru“.

„Když Joshua prohrál s Ruizem, řekl mi, že by raději odešel, než aby si vybral někoho jiného. Zhilei Zhang je dobrý bojovník, ale nemá čím ohrozit Joshuu, Furyho nebo Wildera. Pokud ho tedy Joyce v odvetě neporazí, měl by pověsit rukavice na hřebík. Má velké srdce bojovníka, ale k elitě a první čtyřce má velmi daleko“. Dodává britský promotér.

Joy Joyce vs Zhilei Zhang