Rozicki vs Green o pás NABF!

Ryan Rozicki vs Alante GreenKanaďan Ryan Rozicki má před sebou třetí letošní duel. Na sobotním galavečeru v Hamiltonu vyzve šampióna severní Ameriky Alanta Greena!

30.9.2023 – Hamilton Convention Centre, Kanada
Křížová váha
Ryan Rozicki 🇨🇦🆚🇺🇸 Alante Green
Přímý přenos na FITE TV!

Kanadská jednička a světová dvanáctka „The Bruiser“ Ryan ROZICKI (18-1-0, 17 KO) a americká sedmička a světová sedmdesátka „Bam Bam“ Alante GREEN (10-1-1, 7 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o titul severní Ameriky NABF!

Osmadvacetiletý kanadský boxer si v letošním roce připsal na své konto již dvě výhry před limitem. Nejprve v únoru knockoutoval ve třetím kole Lotyše Artursa Gorlovse a naposledy v červnu ukončil ve stejném kole technickým KO také Zamiga Atakishiyeva z Ázerbájdžánu.

V sobotu má opět šanci bojovat o titul a na domácím galavečeru vyzve šampióna severní Ameriky Alanta Greena. Jednatřicetiletý americký boxer získal titul NABF před necelými dvěma lety, když ve 2. kole knockoutoval krajana Taylora Duerra. Loni v červnu prohrál ve vyrovnaném duelu s Dominikáncem George Ariasem a od té doby nestál v ringu a vrací se tak po více jak roční pauze.

Ryan Rozicki vs Alante Green