Gassiev vs Wallin o Interkontinentální titul WBA!

Murat Gassiev vs Otto WallinMurat Gassiev má před sebou první obhajobu Interkontinentálního páasu WBA a jeho soupeřem bude již tuto sobotu na galavečeru v Turecku švédský tvrďák Otto Wallin!

30.9.2023 – Antalya, Turecko
Těžká váha
Murat Gassiev 🇷🇺🆚🇸🇪 Otto Wallin
Souboj o Interkontinentální titul WBA

Arménská jednička a světová patnáctka „Iron“ Murat GASSIEV (30-1-0, 23 KO) a švédská jednička a světová třicítka Otto WALLIN (25-1-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Interkontinentální titul organizace WBA!

Devětadvacetiletý ruský boxer boxující pod arménským pasem ztratil před pěti lety světové tituly WBA a IBF v křížové váze, když jej s naprostým přehledem rozebral a vybodoval Oleksandr Usyk, který tím to zápasem sjednotil všechny tituly v křížové váze a přesunul se do nejtěžší váhové divize.

Stejně tak učinil Gassiev, který si v těžké váze připsal na své konto již čtyři výhry v řadě, avšak s diametrálně slabšími soupeři, než kterým čelí právě Usyk. Ve svém posledním zápase letos v březnu ukončil ve druhém kole Američana Mike Baloguna a získal Interkontinentální pás WBA.

Ten bude v sobotu poprvé obhajovat a do cesty se mu postaví švédský sniper Otto Wallin. Švéd se před čtyřmi lety blýskl skvělým výkonem s Tysonem Furym, kterého trápil celých dvanáct kol. Od té doby vyhrál všech pět zápasů, naposledy letos v lednu přeboxoval mexického boxera Helamana Olguina.

Murat Gassiev vs Otto Wallin