Roubíček knockoutoval Grznára!

Filip Grznár vs Filip RoubíčekKulturista Filip Grznár poprvé v organizaci Clash Of The Stars padl. Filip Roubíček jej knockoutoval ve druhém kole!

Osmatřicetiletý kulturista a veterán bojových sportů Filip Grznár je stálicí v organizaci Clash Of The Stars a zápasil na všech předchozích galavečerech a všechny duely dokázal také vyhrát. Dnes nastoupil do čtvrtého zápasu na Clash of The Stars, aby si připsal čtvrté vítězství.

Do cesty se mu měl původně postavit fighter a trenér Martin „Pagy“ Sedlák, ale musel před několika dny ze zdravotních důvodů odstoupit a organizace jej nahradila mladým bijcem Filipem Roubíčkem, který už vystupoval na posledním galavečeru, kde prohrál se dvěma bijci.

Filip Grznár vs Filip Roubíček

Roubíček byl mírným favoritem zápasu a v oktagonu to také dokazoval. Grznár měl problém svého soupeře trefit a rozdíl v délce paží byl znatelný. Vše vyvrcholilo na konci druhého kola, kdy Roubíček parádně trefil Grznára k zemi a ukončil. Grznár tak poprvé v organizaci prohrál naopak Roubíček si připsal první výhru.