Kotlár v 1. kole ovládl klec smrti!

Jaroslav Kotlár vs Lukáš ProcházkaMáme za sebou čtvrtý galavečer organizace Clash Of The Stars, který se konal ve vyprodané hale O2 Universum. Ve speciálním duelu v kleci na 3×3 metru dominoval Jaroslav Kotlár! Hlavní duel ovládl Kryštof Novák! Výsledky a galerie z celého galavečera v článku!

Galavečer odstartoval duel ve váze do 66 kilogramů, ve kterém překvapivě Erik Víšek utáhl už v prvním kole favorizovaného Davida Karbaše. Ve druhém předzápasu jsme viděli velmi tvrdou a vyrovnanou bitvu, kterou těsně na body vyhrál nad Lukášem Kukovazem Michal Peštuka, pro kterého to bylo první vítězství po dvou porážkách.

Václav Flachsa vs Aleš Olejník

Václav Flachsa alias král Berouna během osmi vteřin uspal Aleše Olejníka, který nepředvedl vůbec nic a  Flachsa si tak připsal nejrychlejší ukončení v organizaci. O další překvapení večera se postarala veteránka Michaela Dostálová, která na zemi umlátila o 30 kilo těžší Anetu Adamusovou.

Michaela Dostálová vs Aneta Adamusová

Do dalšího zápasu takzvaného deathmatche nastoupili Matouš Kaluba, Jiří Janouch alias Max Green a Ondřej Untermuller alias Kluk s kamením. Hned na začátku duelu se spojil Kluk s kamením a Green a vyřadili Matouše Kalubu a následně Kluk s kamením ve druhém kole ukončil Greena.

Kluk s kamením vs Matouš Kaluba vs Max Green

Následoval souboj streamerů Jan „Halien“ Štec vs Martin „ZIAMW“ Hronec. Halien překvapil jsou váhou, protože do zápasu shodil několik desítek kilogramů. Zápas začal jak na houpačce a nakonec Halien dokázal Ziamwa dostat pod sebe a umlátit ho. Budou opět oba borci kamarádi a zakopou pomyslnou válečnou sekeru?

Jan Štec vs Martin Hronec

Do dalšího duelu nastoupily rovnou čtyři streamerky a modelky. Kristýna Kotianová a Denisa Ryndová vs Petra Úřadníčková, Karina Petrová, které jsou známe z platformy OnlyFans. Zápas hodně překvapil a viděli jsme 3 kola v poměrně vysokém tempu. Z vítězství se nakonec na body radovala Petra Úřadníčková alias Inked Dory a Karina Petrová alias Kaarinma Pedro.

Petra Úřadníčková, Karina Petrová vs Kristýna Kotianová, Denisa Ryndová

V dalším zápase se představila stálice organizace Clash Of The Stars kulturista Filip Grznár, který má na svém kontě už tři výhry a dnes  vyzval mladého fightera Filipa Roubíčka, který na poslední chvíli nahradil Martina Sedlák alias „Pagyho“, který odstoupil ze zdravotních důvodů. Nažhavený Roubíčea dokázal pár sekund před koncem 2. kola Grznára skvěle trefit a knockoutovat.

Filip Grznár vs Filip Roubíček

V dalším zápase dominoval zapůjčený zápasník z organizace Oktagon a bývalý fotbalista Nathan Christian Dzaba. V druhém kole začal jeho soupeř Jakub „Freescoot“ Smrek fyzicky pomalu odcházet a začalo se hodně klinčovat. Třetí kolo už bylo v hodně unaveném tempu a duel došel až do bodového rozuzlení a vítězem se nakonec stal Nathan Dzaba.

Nathan Ch. Dzaba vs Jakub Smrek

Hlavní předzápas nabídl vyhrocenou bitvu mezi „Ganstaboyem“ Tadeášem Veselým a Miroslavem Lonerem alias Faynem. V minulých dnech během tiskovky dokonce použil Veselý na svého soupeře pepřák, což bylo za hranicemi všeho a Fayne mu to chtěl v zápase vrátit i s úroky. To se také Lonerovi podařilo a ukončil vyčerpaného Veselého po dvou minutách prvního kola.

Miroslav Loner vs Tadeáš Veselý

Do hlavního zápasu se postavili ve váze do 84 kilogramů vítěz reality show Love Island Kryštof Novák a o deset kilogramů lehčí Tomáš Chlup, který je hvězdou Instagramu, kde má 1,4 miliónů sledujících. V zápase jasně dominoval Kryštof Novák, když soupeře už v prvním kole dotlačil ke kleci, kde jej masíroval přesnými údery a rozhodčí zápas ukončil.

Kryštof Novák vs Tomáš Chlup

Po hlavní duelu se začala přestavovat klec na rozměr 3×3 metry pro speciální zápas ve kterém se představili Jaroslav „Security“ Kotlár a Lukáš „HUHU“ Procházka. Původně se měl s Kotlárem utkat Tomáš „Abé“ Charvát, který však dva dny před galavečerem odstoupil z důvodu zažívacích potíží. Kotlár v zápase jasně dominoval a po 17ti vteřinách Procházku v kleci smrti ukončil!

Jaroslav Kotlár vs Lukáš Procházka

Jaroslav Kotlár


PŘEDZÁPASY

Erik Víšek 🆚 David Karbaš
1. kolo SUB
Michal „Psycho“ Peštuka 🆚 Lukáš „Bukys“ Bukovaz
Na body

HLAVNÍ KARTA

Václav „Král Berouna“ Flachsa 🆚 Aleš „Reno“ Olejník
1. kolo TKO
Michaela „Miss Problem“ Dostálová 🆚 Aneta „Lady Hulk“ Adamusová
1. kolo TKO
Kluk s kamením 🆚 Matouš Kaluba 🆚 Max Green
2. kolo TKO
Jan „Halien“ Štec 🆚 Martin „ZIAMW“ Hronec

1. kolo TKO
Petra Úřadníčková, Karina Petrová 🆚 Kristýna Kotianová, Denisa Ryndová
Na body
Filip Roubíček 🆚 Filip Grznár
2. kolo KO
Nathan Ch. Dzaba 🆚 Jakub „Freescoot“ Smrek
Na body
Miroslav „Fayne“ Loner 🆚 Tadeáš „Gangstaboy“ Veselý

1. kolo TKO
Kryštof Novák 🆚 Tomáš Chlup
1. kolo TKO
Jaroslav „Security“ Kotlár 🆚 Lukáš „HUHU“ Procházka

1. kolo SUB

Clash of The Stars: Epizode IV