Riakporhe: S Glowackim to bude demolice!

Richard RiakporheNeporažený britský boxer Richard Riakporhe slibuje 21. ledna v Manchesteru velkou demolici. Jsem hladový po výhře říká před bitvou se světovým šampiónem!

21.1.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Křížová váha
Krzysztof Glowacki 🇵🇱🆚🇬🇧 Richard Riakporhe
Přímý přenos na Sky Sports!

Polská jednička a světová osmička „Glowka“ Krzysztof GLOWACKI (32-3-0, 20 KO) a neporažená britská trojka a světová třináctka se utkají ve dvanáctikolové bitvě na galavečeru v Manchesteru!

„Je to pro mě obrovský skok vpřed, protože Glowacki je dvojnásobný světový šampión, takže to není žádný boxovací panák. Je to velmi tvrdý Polák, který je zkušený a hodně odolný. Budu muset ze sebe vydat jen to nejlepší“. Říká neporažený britský boxer.

Plán je jednoduchý – vyhrát za každou cenu. Musím ho dobře zasáhnout a využít jakékoliv chyby, které se dopustí. Fanoušci mohou očekávat můj výborný výkon, budu výbušný a brutálně hladový po vítězství. Bude to strašná demolice“. Slibuje Richard Riakporhe

Krzysztof Glowacki vs Richard Riakporhe

Dvaatřicetiletý britský boxer debutoval mezi profíky v srpnu 2016 a od té doby si na své konto připsal patnáct výher v řadě a jedenáct z nich ukončil před limitem. Letos si už vyšlápl na dva soupeře. Nejprve v březnu knockoutoval v osmém kole krajana Deiona Jumaha (14-1-0, 7 KO) a naposledy v červnu ukončil ve druhém kole Itala Fabia Turchiho (21-2-0, 15 KO).