Riakporhe: Chci fanouškům ukázat tvrdý knockout!

Richard RiakporheBritský boxer Richard Riakporhe vyzve již tuto sobotu bývalého světového šampióna křížové váhy Krzysztofa Glowackiho. Pokud udělá sebemenší chybu, ukončím ho před limitem, říká Brit!

21.1.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Křížová váha
Krzysztof Glowacki 🇵🇱🆚🇬🇧 Richard Riakporhe
Přímý přenos na Sky Sports!

Polská jednička a světová osmička „Glowka“ Krzysztof GLOWACKI (32-3-0, 20 KO) a neporažená britská trojka a světová třináctka Richard RIAKPORHE (15-0-0, 11 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě na galavečeru v Manchesteru!

Krzysztof Glowacki vs Richard Riakporhe

„Fanoušci milují knockouty a já jim chci v tomto zápase ukázat, že jsem plně připraven na souboj o světový titul. Pokud Glowacki udělá byť jen malou chybu, využiji toho a ukončím toho chlapa před limitem. Posledních pár měsíců jsem velmi tvrdě trénoval a vím, že jsem připraven na největší zápasy“. Říká britský neporažený boxer.

„Glowacki často boxuje na zadní noze, ale čeká příliš dlouho. Nenechám ho čekat a předběhnu ho. Chci efektivně vyhrát, protože tímto bojem chci všem ukázat, jak moc jsem se vyvinul a jaké mám v sobě kvality. Vím, že v sobotu vyhraju a pak chci bojovat o světový titul“. Dodává Riakporhe před sobotním duelem s polským bijcem.

Šestatřicetiletý polský boxer „Glowka“ Krzysztof Glowacki se do ringu vrátí příští sobotu na galavečeru v Anglii. Jeho soupeřem bude domácí neporažený třiatřicetiletý bijec Richard Riakporhe (15-0-0, 11 KO).

Krzysztof Glowacki

Polský boxer naposledy boxoval loni v dubnu, kdy se na domácím galavečeru střetl s Franciscem Ruizem (17-4-0, 6 KO). Duel měl naprosto jednostranný průběh a Glowacki vyprovodil mexického boxera ve čtyřech kolech.

Nyní chce udělat další krok k tomu, aby se mohl vrátit k titulovým bitvám, ale proti bude dvaatřicetiletý britský knockouter Richard Riakporhe, který loni zničil Deiona Jumaha a Fabia Turchiho.