Jared Anderson se vrátí 8. dubna!

Jared AndersonAmerický knockouter a Mezinárodní šampión organizace WBO v těžké váze Jared Anderson odstartuje letošní rok v sobotu 8. dubna na galavečeru ve Spojených státech!

Třiadvacetiletý americký boxer „Big Baby“ Jared Anderson (13-0-0, 13 KO) v roce 2020 a 2021 odboxoval po čtyřech duelech, ale v loňském roce ubral tempo jen na dva zápasy. Nejdříve v srpnu knockoutoval ve druhém kole Miljana Rovcanina a následně v prosinci ve stejném kole Jerryho Forresta a získal Mezinárodní titul organizace WBO.

Letos Anderson plánuje také pouze dva duely a ten první jej čeká v sobotu 8. dubna na galavečeru ve Spojených státech. Soupeř zatím nebyl skupinou Top Rank odhalen, ale spekuluje se, že by se jim mohl stát pětatřicetiletý Američan „Jonnie“ Jonathan Rice (16-6-1, 11 KO).

Jared Anderson

Pětatřicetiletý Rice boxoval minulý týden na galavečeru v americké Veroně, kde zaskočil do té doby neporaženého italského boxera Guida Vianella. Ital 6 kol dominoval, jenže poté Rice vystřelil granát nad levé oko Itala, tomu se otevřel obrovský cut a na začátku sedmého kola ringový s lékařem duel ukončil.