RFA nakonec nabídne 2 titulové zápasy!

RFA 11Nenad Avramovič si u vedení RFA pořádně pohoršil, když po převalení jeho zákazu cestování do Evropy a následném odmítnutí vyjádření zrušil hlavní zápas RFA 11 týden před jeho konáním. Dominik Humburger tak rázem zůstal bez soupeře, ale nakonec o titul přece jen bojovat bude!

10.6.2023 – Bratislava, SK
RFA 11
Vstupenky v síti Predpredaj
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na RealSportTV!

V souboji o dočasný titul střední váhy RFA vyzve Dominika Humburgera polský bojovník Robert Maciejowski, který absolvoval poslední tři zápasy v nejprestižnější evropské organizaci KSW. Souboj Humburger vs Maciejowski bude jako hlavní předzápas zítřejšího RFA 11.

Všechno špatné je k něčemu dobré
Když Nenad Avramovič bez jakéhokoli logického zdůvodnění zrušil titulový zápas, dostal tím RFA do náročné situace. Turnaj RFA 11 byl rázem bez titulového zápasu a krátce nato navíc oznámil zrušení zápasu i soupeř Jakuba Benka, Polák Kacper Fratczak. Dva největší taháky večeře odpadly, což přimělo promotéra Borise Marhanského okamžitě jednat.

Do hry však vstoupil zápasník prestižní Glory Kickboxing a hvězdný Brazilec Joilton Lutterbach. Ten pohotově vyzval Jakuba Benka k titulovému zápasu pod pravidly Real Fight, na který slovenský bojovník bez váhání kývl. Mezitím se našel i soupeř pro Dominika Humburgera, který tak bude mít příležitost nejen prodloužit svou neporazitelnost, ale také získat svůj první titul v jeho profesionální kariéře.

RFA 11

O dočasný titul proti polskému knokauterovi
Soupeřem Humburgera bude v souboji na 5×5 minut o dočasný titul střední váhy Robert Maciejowski. Polský bojovník má v současnosti skóre 6-5-1 a nikdy v kariéře nebyl knokautován. Naopak sám vyhrál na KO až pětkrát. Poslední tři zápasy absolvoval v polské KSW, kde sice dvakrát táhl za kratší konec, ale ani jeden z elitních soupeřů ho nedokázal ukončit.

Zápas s Humburgerem bere na short notice pár dní před jeho konáním, na českého bojovníka si věří. Jejich vzájemný souboj bude po duelu Benko vs Lutterbach druhý hlavní zápas večeře. Vůbec poprvé v historii RFA uvidíme dva titulové zápasy na jednom turnaji. Doposud jediným šampionem organizace je Václav Sivák, který má za sebou už i první úspěšnou obhajobu. Kteří dva bojovníci se k němu přidají, zjistíme již zítra na RFA 11.

RFA 11