Clash of The Stars 5 a kurzy na Fortuně!

Karlos Benda a Diego KotlárZítra večer proběhne další pokračování divácky atraktivních soubojů podivuhodných osobností různých zákoutí české společnosti a internetu pod hlavičkou organizace Clash of the Stars!

10.6.2023 – O2 Universum, Praha, ČR
Clash Of The Stars 5: The Champ is here
Start v 18:30
Vstupenky v síti TicketPortal VYPRODÁNO
PPV na clashofthestarsTV
Sázkové příležitosti na iFortuna

Hlavním tahákem pátého galavečera je nepochybně souboj mezi Tadeášem „Mawarem“ Růžičkou, mistrem ČR v muaythai, a amatérem nepříliš atletické postavy Tadeášem „Gangstaboyem“ Veselým. Pokud Veselý do klece dorazí – poslední tiskové konference se totiž nezúčastnil a spekuluje se tak, zda se přece jen i přes svá odvážná prohlášení nezalekl – očekává se naprosto jasná záležitost. Na Růžičku je vypsán kurs 1,07:1, na Veselého pak 7,41:1.

„Pátý Clash nabídne střet dvou světů, obtloustlého kluka, který si hraje na gangstera a profesionála, který se věnuje bojovým sportům od malička. Pokud by na sebe narazili v oktagonu za běžných pravidel, přijela by pro Veselého záchranka už do půl minuty. Vzájemný souboj bude mít ale hybridní pravidla, Mawar bude do značné míry omezen. Růžička může pouze boxovat, navíc bude mít velké těžké dvaceti uncové rukavice. Veselý naopak může využít všechna pravidla MMA, tedy včetně strhů, boje na zemi, loktů nebo kopů. I přesto se ale dá očekávat zápas na jednu branku. Růžička bude Veselého po kleci nahánět jako toreador býka, zvítězí do dvou minut od začátku prvního kola,“ říká Roman Kovařík, expert sázkové kanceláře Fortuna.

Nejsázenějším duelem je zatím ženské klání. Účastnici soutěží Survivor a Like House Hanu „KrutoHanku“ Gelnarovou vyzvala Anastasija „Satnady“ Chomičová. Favoritkou bude Hana, která v rámci Clash of the Stars 3 ukončila zápas s Terezou Stibalovou už po 20 vteřinách.

„Krutohanka hned při svém prvním duelu v COTS udělala čest své přezdívce a soupeřku porazila v prvním kole během několika málo sekund. Také tentokrát lze očekávat, že do zápasu půjde od úvodních vteřin se svým obvyklým nasazením a temperamentem. Anastasija Chomičová aka Satnady je až přehnaně podceňována. Bude mít výškovou i váhovou převahu, z minulosti má zkušenosti s bojovými sporty, byť se jednalo o karate, a tak lze očekávat vyrovnanější duel, než napovídají kurzy. KrutoHanka vyhraje, ale tentokrát se na zdviženou ruku nadře víc než vloni, zápas bude trvat alespoň dvě kola,“ míní Kovařík.

Sázkaři očekávají v souboji Růžičky s Veselým jasnou záležitost. Na Růžičku jde 86 % vkladů, na Veselého pouhých 14 %. V duelu dvou žen věří sázkaři Gelnarové, na kterou míří 83 % vkladů. Na Chomičovou zbývá 17 %.

Výjimečnou podívanou slibuje i zápas Dominik „Malej Zmijozel“ Radl (1,02:1), kterému se postaví Petr „Obr“ Marek (11,22:1). Podobně netradiční bude souboj nevidomého Jana „Dragunova“ Podraného s Danielem „Danny TvTwixx“ Sonleitnerem. Aby měli oba stejné podmínky, budou mít zalepené a zavázané oči. Favoritem je každopádně Danny v kursu 1,15:1.

Vyhrocené bude střetnutí Pavla „Pomalu Snejksi“ Měsíčka s „Králem Berouna“ Václavem Flachsou. Během tiskové konference Flachsa ze „Snejkse“ vymítal ďábla, ten si to samozřejmě nechtěl nechat líbit a oba aktéry musela od sebe několikrát oddělovat ochranka. Papírovým favoritem je „Snejks“ v kursu 1,35:1. Karlos Benda vyzve dalšího z rodiny Kotlárů, tentokrát to bude strýc Jaroslava „Security“ Kotlára Diego. Vyrovnaná bitva se předpokládá u Ondřeje „Kluka s Kamením“ Untermüllera a Davida „Fregamera“ Pražáka. Untermüller pozitivně překvapil během posledního večera, kdy vyhrál Deathmatch v souboji třech zápasníků, mírným favoritem v kursu 1,50:1 je tak i tentokrát. V titulovém zápase se utká Marek „Datel“ Valášek (5.20:1), který ale v souboji s Tomášem „Dynamo“ Křižanem (1,14:1) platí za outsidera.