Broner: 66,7 kg – Hutchinson: 66 kg

Adrien Broner vs Bill HutchinsonV Miami je odváženo a dnes v noci se bývalý světový šampión čtyř váhových kategorií Adrien Broner střetne s krajanem Billem Hutchinsonem! Video z vážení v článku!

DNES – Casino Miami Jai Alai, Miami, USA
Velterová váha
Adrien Broner 🇺🇸🆚🇺🇸 Bill Hutchinson
Přímý přenos na FITE TV!

Vážení
Adrien Broner: 66,7 kg
Bill Hutchinson: 66 kg

Třiatřicetiletý americký boxer „The Problem“ Adrien Broner (34-4-1, 24 KO) na začátku prosince podepsal lukrativní smlouvu se skupinou BLK na deset miliónů dolarů. Původně mel nastoupit do ringu 18. února v Atlantě s Ivanem Redkachem, který však v lednu z duelu vycouval a stěžoval si na nekalé praktiky promotérů BLK.

Následně promotéři oznámili, že Broner se vrátí do ringu o týden později 25. února a jeho soupeřem bude devětatřicetiletý bývalý vyzývatel o světový titul „Hank“ Henry Lundy (31-12-1, 14 KO), který za poslední dva roky prohrál všechny čtyři duely. Nakonec ani z toho nic nebylo a Broner se skupinou BLK rozešel.

Americký boxer se stal volným boxerem a čekalo se, že podepíše smlouvu s některou ze silných boxerských stájí. Nakonec si vybral snad tu nejhorší možnou cestu a v březnu podepsal kontrakt s protřelým promotérem Donem Kingem, který je známý svou hamižností a podvody.

Adrien Broner a Don King

„Mám za sebou skvělý tréninkový kemp pod dohledem Kevina Cunninghama a nemůžu se dočkat, až se vrátím do ringu. Teď chci znovu získat světový titul a pak sjednotit i všechny zbývající pásy. Věřím, že jsem na správné cestě“. Komentoval před dvěma měsíci podpis smlouvy Adrien Broner.

Broner stál naposledy v ringu v únoru 2021, když se vrátil po dvouleté pauze. Utkal se s portorickým boxerem Jovanie Santiagem, kterého přetlačil na body. Od té doby v ringu nestál a dnes se vrací na galavečeru v Miami a do cesty se mu postaví krajan Bill Hutchinson (20-2-4, 9 KO). Hutchinson celou kariéeru boxoval pouze průměrné zápasy a nemá na svém kontě ani žádnou titulovou bitvu natož kvalitní soupeře a Broner je jasným favoritem zápasu.

Adrien Broner


TikTok proboxing


Mallpay Proboxing