Škondrič o svých svěřencích na RFA 11!

Ilja ŠkondričGalavečer RFA 11 je za rohem a bojovníci už dolaďují váhu, aby mohli v sobotu předvést co nejlepší výkon. Několika svěřenců bude mít na turnaji i kmotr slovenského MMA Ilja Škondrič, kterého vyzpovídal promotér Boris Marhanský!

10.6.2023 – Bratislava, SK
RFA 11
Vstupenky v síti Predpredaj
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na RealSportTV!

Kromě předpovědí, jak dopadnou titulové zápasy Benko vs Lutterbach a Humburger vs Maciejowski, se Ilja Škondrič vyjádřil i na adresu svých svěřenců. Ty čekají zápasy už tuto sobotu v Bratislavě.

Michal Duba může vyhrát jen dvěma způsoby
Jak jsme si už u Ilji zvykli, při každém rozhovoru s ním není o hlášky žádná nouze. Ve vysílání na instagramovém profilu RFA nejprve zhodnotil titulové zápasy, od kterých by chtěl, aby trvaly co nejdéle. Úplně opačně si to ale přeje při zápasech jeho bojovníků, při kterých by byl nejraději, kdyby se v kleci dlouho nezdrželi.

„Všichni musí vyhrát v 1. kole a Miško Duba musí vyhrát za 30 sekund na heel hook,“ zažertoval Škondrič, který nezmínil tuto páku jen tak náhodou. Právě na heel hook vyhrál Adam Jakubík čtvrtfinále EUROGOLD pyramidy proti Martinu Horínkovi, kterému byl v rohu právě Michal Duba. Ukončení stejnou technikou by proto bylo skvělou odplatou českému bojovníkovi.

Ilja Škondrič

„Na heel hook za 30 vteřin, máme to natrénované. Nebo vypne soupeře loktem. Můžu potvrdit, že má tvrdý loket. Mám v čele i takovou jizvičku, jak jsme spárovali, protože Miško už mě nemá tak rád a brzy mě vypnul loktem,“ s úsměvem dodal hlavní trenér bratislavské Octagon Fighting Academy. Zda opravdu Duba splní trenérovo přání a pomstí se za parťáka Martina Horínka, zjistíme už tuto sobotu na RFA 11 v Bratislavě.