RFA: Mentoři velkolepé pyramidy poprvé tváří v tvář!

RFA: Tina, Marpo, Boris a
Ilja?Koho si vybrali Marpo, Tina, Boris a Ilja? Už 22. dubna vyvrcholí ve slovenské Prievidzi na turnaji RFA 9 Eurogold pyramida o 30 000 eur!

Královskou odměnu 30 000 eur si odnese jen jeden šťastlivec z osmi účastníků, kteří budou rozděleni do čtyř skupin podle jejich mentorů. Jimi jsou zpěvačka Tina, raper Marpo, promotér Boris Marhanský a legendární trenér Ilja Škondrič. Mentoři mají za sebou již první společné setkání a kromě hodnocení jednotlivých účastníků pyramidy došlo i na výběr svěřenců do svých týmů.

I když z mentorů je jediným MMA trenérem a bojovníkem Ilja Škondrič, zbylá trojice mentorů má podle jejich slov také několik zbraní, které budou moci uplatnit, aby pomohly svým svěřencům. Tina jako mentor s nejmenšími zkušenostmi s bojovými sporty bude spoléhat hlavně na svou ženskou intuici a pomůže svým bojovníkům udržet v zápasech klidnou mysl.

Marpo už má několikanásobnou zkušenost být v centru pozornosti před vyprodanými arénami – ať už jako boxer nebo raper. Boris Marhanský jako bývalý aktivní sportovec a certifikovaný trenér avizuje, že svým bojovníkům pomůže po marketingové stránce a ukáže jim cestu, jak si získat sponzory.

Ilja Škondrič nastoupil do více než dvaceti duelů a jako trenér vychoval několik světových šampionů a jeho svěřencům jistě bude mít co říci po odborné MMA stránce. Videovizitky řekly o bojovnících mnoho. Nejprve si jednotliví mentoři prohlédli videovizitky účastníků EUROGOLD pyramidy a na základě sympatií, zápasových zkušeností nebo jejich stylu boje si první čtveřici bojovníků rozdělili po jednom do svých týmů.

RFA: Tina, Marpo, Boris a
Ilja?

Tina jako fanynka postojových disciplín neváhala a sáhla po mimořádně zkušeném boxerovi Martinu Prázdnému. Marpo se rozhodl zůstat věrným patriotem, jelikož do jeho týmu poputuje krajan Jan Fajk. Svěřenec Ilji Škondriče v bratislavské Octagon Fighting Academy je Michal Šaman Dobiáš, kterého bude Ilja vést i jako mentor. Promotér organizace RFA Boris Marhanský sáhl po 5-násobném mistru Slovenska v zápase Martinovi Horínkovi.

Další čtveřice účastníků bude představena příští týden a stejným stylem si budou jednotliví mentoři vybírat bojovníky do svých týmů. Přijďte podpořit svého favorita do Prievidze na turnaj RFA 9. Lístky jsou dostupné v síti Predprodej.sk.

RFA 9