Odveta Vémola vs Végh bude!

Karlos Vémola vs Attila VéghPotvrzeno! Zápas století, který oběma aktérům převrátil život naruby a zlomil rekordy návštěvnosti má po 4 letech pokračování…

V roce 2019 si Karlos „Terminátor“ Vémola šel do organizace Oktagon pro Attilu „Pumukli“ Végha a dokázat, že je česko-slovenskou jedničkou. Zápasem století ale ztratil vše. Zavřené dveře do UFC, zlomená psychika, léčba zranění, samota.

V roce 2020 se „Terminátor“ dychtící po odvetě vrací. Následuje šest výher, titul ve střední a polotěžké váze a návrat na vrchol. „Jen sedí a přihlíží. Pokud začne něco dělat, může se mnou odvetu mít. Ale nechci přežitého Attilu,“ vyjádřil se nedávno Vémola.

Karlos Vémola vs Attila Végh

„A lvi dožrali, mou!“ řekl Végh a stal se největším bojovníkem domácí scény. Umocněný odkaz legendy, sláva a s tím spojené marketingové aktivity. Od Zápasu století jsme ho už v kleci ale neviděli. Až teď ho Vémola vyburcoval k největší odvetě v historii Česka a Slovenska.

„Karlíto má v životě jen jednu motivaci, a to jít se mnou do odvety. Ten zápas chci a vezmu ho“. Potvrzuje bývalý šampion Bellatoru.
Jaká bude jeho cesta zpět do klece? Probudí v sobě toho hladového Attilu, jakého si pamatujeme? Dvě legendy a hrdinové svých zemí znovu tváří v tvář. Duel VÉMOLA vs VÉGH 2 organizace brzy oficiálně oznámí.