Creed: V plánu je vytvořit filmový boxerský svět!

CREEDZ Creeda vyroste celý provázaný boxerský svět. Hrané filmy, animované filmy, seriály. Rocky, Creed, Drago… Všechno je ve hře a boxovat se bude dál!

V posledních týdnech jsme od herce, režiséra a producenta Michaela B. Jordana v rozhovorech slýchali, že by rád dál budoval filmový svět boxera Adonise Creeda. Creed III v kinech bezesporu uspěl ve velkém stylu (na konci víkendu bude mít sportovní drama vyděláno na kontě už nějakých 150 milionů), tak už nemohlo být pochyb o tom, že plán vyjde. Magazínu Deadline se od té doby podařilo vypátrat podrobnosti.

Podle informací serveru studio MGM a jeho vlastník, společnost Amazon, jednaly s Jordanem o další budoucnosti v průběhu minulého roku už několikrát. Spolu s úspěchem Creeda III však nabraly diskuse o příštích plánech na síle a můžeme se těšit na zajímavé věci.

CREED III

Zvažován je blíže nespecifikovaný projekt o Adonisově dceři Amaře, již hraje neslyšící herečka Mila Davis-Kent. Dále je možnou variantou příprava hraného seriálu a příprava také animovaného seriálu ve stylu animé. Vyloučit nejde další regulérní pokračování Creeda a na stole jsou i další hrané a animované filmové spin-offy.

Z již dříve zvažovaných námětů stále zůstává ve vývoji Drago, spin-off o Ivanu Dragovi (Dolph Lundgren) a jeho synovi Viktorovi (Florian Munteanu), který byli součástí druhého dílu Creed. V jednu chvíli bylo zvažováno, že by namísto filmu mohla vzniknout série, ale tuto chvíli je znovu v plánu film, ačkoliv dosud není natáčení definitivně schváleno.

Fandíme Filmu

Zcela vyloučit nejde také další příběh s Rockym. Konkrétně to vypadá, že největší šanci by měl asi prequel o Rockyho mládí. Pokud by se skutečně připravoval, byla by snaha v nějaké kapacitě přizvat ke spolupráci Sylvestera Stallonea.

Fandíme Filmu

Ten nicméně v poslední době působí dojmem, že není zrovna nadšený z toho, jakým způsobem byl od svého životního projektu odříznutý, takže kdo ví, zda by ještě měl zájem. Tak či tak můžeme předpokládat, že boxerský svět hned tak nikam z filmového světa nezmizí a na novinky nejspíš nebudeme čekat ani dlouho.