Katie Taylor vs Chantelle Cameron o 5 titulů!

Katie Taylor vs Chantelle CameronV irském Dublinu se 20. května střetne královna lehké váhy Katie Taylor a královna super lehké váhy Chantelle Cameron. Duel bude o tituly super lehké váhy!

20.5.2023 – Dublin, Irsko
Super lehká váha
Katie Taylor 🇮🇪🆚🇬🇧 Chantelle Cameron
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená irská a světová jednička lehké váhy „KT“ Katie TAYLOR (22-0-0, 6 KO) a neporažená britská a světová jednička super lehké váhy „Il Capo“ Chantelle CAMERON (17-0-0, 8 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO v super lehké váze!

Šestatřicetiletá úřadující královna lehké váhy Katie Taylor se měla původně v květnu střetnout v odvetě s portorickou boxerkou Amandou Serrano (44-2-1, 30 KO). Jenže Serrano se během přípravy zranila a Eddie Hearn musel hledat náhradu.

Katie Taylor

Tu nakonec našel a bude z toho velká bitva. Soupeřkou Katie Taylor bude britská boxerka a nesporná šampiónka super lehké váhy Chantelle Cameron. Dvě neporažené nesporné šampiónky proti sobě se utkají v super lehké váze, takže se bude bojovat o pásy, které drží Cameron. Pokud by Taylor vyhrála, držela by celkem devět světových titulů ve dvou váhových kategoriích.

Chantelle Cameron