Řezníček má před sebou kubánskou výzvu!

Lenar Perez vs Vladimír Řezníček Český šampión křížové váhy Vladimír Řezníček se v sobotu vydá do francouzského Marseille, kde jej bude čekat neporažený Kubánec Lenar Perez!

2.12.2023 – Palais des Sports, Marseille, Francie
Křížová váha
Lenar Perez vs Vladimír Řezníček
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená kubánská trojka a světová #48 Lenar PEREZ (11-0-0, 11 KO) a česká trojka a světová #84 Vladimír ŘEZNÍČEK (14-5-2, 6 KO) se utkají v osmikolové netitulové bitvě na galavečeru ve francouzském Marseille. Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN!

Pětatřicetiletý český šampión Vladimír Řezníček má za sebou velmi úspěšný rok, ve kterém ještě neprohrál. V dubnu vybodoval Poláka Dariusze Skopa, v červnu Jiřího Krejčího a naposledy v říjnu v Plzni ukončil v šestém kole Adama Kolaříka a získal vysněný český titul mezi profesionály.

Skvělé rozjetý rok 2023 by chtěl prodloužit až do prosince, kde ho bude na galavečeru v Marseille čekat velká výzva. Do cesty se mu postaví již tuto sobotu pětadvacetiletý kubánský knockouter a amatérský bronzový medailista mistrovství Kuby Lenar Perez.

Lenar Perez odstartoval profesionální kariéru v roce 2018 v Rusku, kde také dlouhé roky žil. Po začátku války na Ukrajině se přesunul z Ruska do Francie, kde odboxoval první zápas letos v květnu, když v sedmém kole knockoutoval kolumbijského boxera Julia Calimena. Dokáže si Kubánec vyšlápnout i na českého šampióna nebo poprvé v kariéře padne?

Lenar Perez vs Vladimír Řezníček