Ramirez vs Magdaleno na konci října!

Robeisy Ramirez vs Jessie MagdalenoDvojnásobný olympijský vítěz Robeisy Ramirez se v New Yorku utká s Jessie Magdalenem. Hlavním duelem galavečera bude souboj Lomachenko vs Ortiz!

29.10.2022 – Madison Square Garden Theater, New York, USA
Pérová váha
Robeisy Ramirez 🇨🇺🆚🇺🇸 Jessie Magdaleno
Přímý přenos na ESPN+!

Kubánská jednička a světová patnáctka Robeisy RAMIREZ (10-1-0, 6 KO) a americká pětka a světová třiadvacítka Jessie MAGDALENO (29-1-0, 18 KO) se utkají v desetikolové bitvě na galavečeru v New Yorku o tituly IBF USBA a Globální WBO!

Robeisy Ramirez vs Jessie Magdaleno

Osmadvacetiletý Kubánec Robeisy Ramirez má za sebou skvělou amatérskou kariéru, kterou ozdobil v roce 2012 v Londýně a v roce 2016 v Riu De Janeiru zlatou olympijskou medailí. V roce 2019 přešel mezi profesionály a jeho debut se mu vůbec nepovedl. S průměrným americkým boxerem Adanem Gonzalesem (5-4-2, 2 KO) prohrál čtyřkolový zápas na body a postaral se o velkou senzaci.

Nicméně Ramirez se rychle z nečekané porážky otřepal a ještě téhož roku si připsal prví vítězství b profesionálním boxu, když v šestém kole knockoutoval Fernanda Ibarra De Andu z Mexika. V roce 2020 se utkal v odvetě Adanem Gonzalesem a tentokrát slavil jednoznačné vítězství na body Kubánec.

Robeisy Ramirez

Naposledy boxoval letos v červnu na galavečeru v New Yorku, kde v pátém kole knockoutoval Abrahama Novu z Portorika a získal americký pás IBF USBA a Globální pás WBO. Ty bude nyní poprvé obhajovat a do cesty se mu postaví bývalý světový šampión super bantamové váhy Jessie Magdaleno.

Třicetiletý americký boxer Jessie Magdaleno získal světový titul organizace WBO v super bantamové váze již v roce 2016, když jasně přeboxoval Filipínce Nonita Donaira. Pás o půl roku později obhájil výhrou nad Brazilcem Adeilsonem Dos Santosem, kterého ukončil už ve druhém kole.

Jessie Magdaleno

Jenže v dubnu 2018 přišla druhá obhajoba a soupeřem mu byl tehdy neporažený Isaac Dogboe z Ghany. Magdaleno v zápase ztrácel od samého počátku, Dogbie jasně dominoval a nakonec Magdalena v jedenáctém kole knockoutoval. Pro Magdalena to byly první profesionální porážka, z které si spravil chuť v dalším zápase, ve kterém získal americký titul WBC už v pérové váze výhrou nad krajanem Rico Ramosem.

Magdaleno naposledy boxoval letos v květnu, když jasně ovládl osmikolovou bitvu s mexickým boxerem Edy Valenciou Mercadem. Nyní jej tak čeká možnost se vrátit mezi elitu. Hlavním duelem newyorského galavečera bude souboj Vasyla Lomachenka s Jamaine Ortizem!

Vasyl Lomachenko vs Jamaine Ortiz