Lomachenko vs Ortiz 29. října v USA!

Vasyl Lomachenko vs Jamaine OrtizSkupina Top Rank potvrdila souboj Vasyla Lomachenka s Jamaine Ortizem. Zápas se bude konat na konci října na galavečeru v newyorském Madison Square Garden!

29.10.2022 – Hulu Theater, New York, USA
Lehká váha
Vasyl Lomachenko 🇺🇦🆚🇺🇸 Jamaine Ortiz
Přímý přenos na ESPN+!

Ukrajinská jednička a světová čtyřka „Loma“ Vasyl LOMACHENKO (16-2-0, 11 KO) a neporažená americká čtyřka a světová jedenáctka „The Technician“ Jemaine ORTIZ (16-0-1, 8 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě!

Bývalý čtyřiatřicetiletý světový šampión Vasyl Lomachenko opustil minulý měsíc Ukrajinu a odletěl do Saúdské Arábie, aby podpořil krajana a světového šampióna těžké váhy Oleksandra Usyka v souboji s Anthony Joshuou, kterého dokázal i podruhé porazit.

Vasyl Lomachenko

Lomachenko naposledy boxoval loni v prosinci na galavečeru v Madison Square Garden, kde v souboji o Interkontinentální titul organizace WBO jasně vybodoval Richarda Commeye z Ghany. Pokud porazí v říjnu Ortize, měl by se následně utkat o všechny světové tituly s vítězem duelu Devin Haney vs George Kambosos, který je plánován na 15. října.

Jamaine Ortiz

Na druhé straně neporažený šestadvacetiletý americký boxer Jamaine Ortiz ve svém posledním duelu letos květnu obhájil pás severní Ameriky NABF, když v desetikolové bitvě přetlačil na body bývalého světového šampióna super pérové váha Jemela Herringa.

Vasyl Lomachenko vs Jamaine Ortiz