Procházka vs Albrecht o český titul!

Milan Procházka vs Pavel AlbrechtNa březnovém galavečeru v Ústí nad Labem se o uvolněný český titul v super středí váze poperou Milan Procházka a Pavel Albrecht!

2.3.2024 – Sluneta, Ústí nad Labem
Tohle je Box 9

Super střední váha
Milan Procházka 🇨🇿🆚🇨🇿 Pavel Albrecht
Vstupenky v síti Ticketportal!

Česká trojka super velterové váhy Milan PROCHÁZKA (7-5-0, 5 KO) a česká dvojka super střední váhy Pavel ALBRECHT (17-22-0, 13 KO) se utkají na galavečeru v ústecké Slunetě v desetikolové titulové bitvě o český pás ČUBP!

Jednačtyřicetiletý veterán Milan Procházka odboxoval v loňském roce celkem čtyři duly z nichž 3 jasně ovládl a v prosinci jej čekal vyostřený souboj s neporaženým slovenským bijcem Máriem Zábojníkem (11-0-0, 5 KO). Už v prvním kole schytal od Slováka tvrdý úder na zátylek a šel k zemi. Následně se snažil rychle zvednout, ale ringový Gajdoš silně otřeseného boxera správně odmával.

Procházka se vrátil do ringu na začátku února a spravil si chuť, když před domácími fanoušky v Brně vyprovodil už v prvním kole Gruzínce Zazu Amiridzeho (11-29-2, 9 KO). Nyní ho už čeká titulová bitva s Albrechtem na začátku března v Ústí nad Labem.

Albrecht loni odboxoval dokonce 5 duelů, když porazil slabší soupeře Ondřeje Dzurka, Romana Jošku a Josefa Lacinu. Neporažený Polák Rafal Wolczecki jej ukončil ve druhém kole a naposledy v říjnu ho vyprovodil už v prvním kole Němec Max Suske. Stejně jako Procházka se vrací po prohře a bude si vylepšit bilanci výhrou a také titulem.

Na galavečeru v Ústí nad Labem se poperou o titul také těžké váhy Tomáš Šálek (20-4-0, 13 KO) a Jiří Surmaj (5-4-0, 4 KO) a o titul ve střední váze se střetnou Erik Agateljan (11-1-0, 7 KO) a Miloš Beránek (11-2-0, 5 KO). Do ringu se vrací bývalý trojnásobný šampión Václav Pejsar (22-17-0, 17 KO), který se střetne s o generaci mladším bijcem ze Slovenska Nicolasem Holcapfelem.

Tohle je Box 9