Pejsar vs Holcapfel na začátku března v Ústí!

Václav Pejsar vs Nicolas HolcapfelBývalý český šampión křížové, Bridger a těžké váhy Václav Pejsar se představí na plánovaném galavečeru v Ústí nad Labem, kde se střetne se slovenským bijcem Nicolasem Holcapfelem!

2.3.2024 – Sluneta, Ústí nad Labem
Tohle je Box 9

Křížová váha
Václav Pejsar 🇨🇿🆚🇸🇰 Nicolas Holcapfel
Vstupenky v síti Ticketportal!

Česká trojka a bývalý tří divizní šampión Václav PEJSAR (22-17-0, 17 KO) a slovenská dvojka Nicolas HOLCAPFEL (13-13-0, 11 KO) se utkají v šestikolové netitulové bitvě na galavečeru v Ústí nad Labem!

Skoro čtyřicetiletý Plzeňák Václav Pejsar držel v minulosti český titul v křížové váze, těžké váze a také ve váze Bridgerweight. V loňském roce odboxoval celkem pět zápasů. Nejprve v únoru vyprovodil na domácím galavečeru Gruzínce Levani Lukhutashviliho, v dubnu a červnu svedl dvě skvělé titulové bitvy s Huseyinem Cinkarou a Lukášem Fajkem. Ačkoliv oba duely prohrál na body, tak předvedl skvělý výkon a v mladého tvrďáka dokázal také ukázkově posadit na zadek.

V prosinci svedl dva rozdílné souboje, když v Rakousku prohrál na body s Dardanem Avdylajem a naposledy už v prvním kole ukončil Jana Hřebíka. Na začátku března ho čeká první letošní duel a do cesty se mu postaví o 17 let mladší slovenský boxer Nicolas Holcapfel. Slovák loni odboxoval pouze tři zápasy z nichž Joe Sherriffem a Ivanem Nesterenkem prohrál před limitem a poslední duel v říjnu překvapivě zvládl a ve 2. kole knockoutoval krajana Jozefa Jurka.

Na ústeckém galavečeru budou také titulové bitvy o české pásy ČUBP. V těžké váze se střetnou Tomáš Šálek a Jiří Surmaj, v super střední váze Pavel Albrecht s Milanem Procházkou a ve střední váze bude titul obhajovat Erik Agateljan proti Milošovi Beránkovi.

Václav Pejsar