Paul vs Bourland v Portoriku!

Jake Paul vs Ryan BourlandAmerický boxer Jake Paul má před sebou první letošní duel. Na začátku března se střetne na galavečeru v Portoriku s krajanem Ryanem Bourlandem!

2.3.2024 – San Juan, Portoriko
Křížová váha
Jake Paul 🇺🇸🆚🇺🇸 Ryan Bourland
Přímý přenos na DAZN!

Sedmadvacetiletý boxer a Youtuber „The Problem Child“ Jake Paul (8-1-0, 5 KO) se po šesti výhrách v řadě proti MMA zápasníkům konečně postavil loni v únoru proti regulérnímu boxerovi a byl z toho poměrně slušný a především vyrovnaný zápas. O tři mladší neporažený britský boxer „TNT“ Tommy Fury (10-0-0, 4 KO) těžil převážně ze síly úderu na druhé straně Paul dominoval přední rukou. V průběhu duelu oběma boxerům strh panamský hlavní sudí Hector Afu bod za fauly.

V osmém kole dokázal Jake Paul vytasit nečekaně rychlou přední na bradu, Fury ztratil rovnováhu a šel do počítání. Duel nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se dva sudí přiklonili na stranu britského boxera 2x 76:73 a jeden na stranu Američana 75:74.

Jake Paul následně stál v ringu na začátku srpna, kdy vyzval MMA zápasníka Nate Diaze. Zápas začal Paul hodně agresivně a chtěl Diaze za každou cenu knockoutovat a ten se v prvním kole nestačil ani pořádně rozkoukat. Od druhého kola se zápas trošku uklidnil a Paul v ringu dominoval. V pátém kole se mu podařilo Diaze dobře zasáhnout a bývalý zápasník UFC šel k zemi, nicméně zápas pokračoval v režii Paula, který nakonec vyhrál jasně na body.

Naposledy boxoval v polovině prosince v Orlandu, kde v prvním kole knockoutoval krajana Andre Augusta. Nyní jej čeká již desátý profesionální duel a do cesty se mu 2. března v Portoriku postaví další Američan Ryan Bourland (17-2-0, 6 KO). Pro Paula by to měla být opět jednoznačná záležitost a očekává se rychlá výhra.

Jake Paul vs Ryan Bourland