Agateljan vs Beránek o český titul!

Erik Agateljan vs Miloš BeránekNa začátku března se postaví k první obhajobě českého titulu ve střední váze Erik Agateljan, kterého vyzve na galavečeru v Ústí nad Labem Miloš Beránek!

2.3.2024 – Sluneta, Ústí nad Labem
Tohle je Box 9
Střední váha
Erik Agateljan 🇦🇲🇨🇿🆚🇨🇿 Miloš Beránek
Souboj o český titul ČUBP!
Vstupenky v síti Ticketportal!
Česká jednička střední váhy Erik AGATELJAN (11-1-0, 7 KO) a česká trojka Miloš BERÁNEK (11-2-0, 5 KO) se utkají v desetikolové titulové bitvě na galavečeru v ústecké Slunetě o český národní titul ČUBP!

Osmadvacetiletý boxer Erik Agateljan debutoval mezi profesionály v roce 2018. O tři roky později se postavil k první titulové bitvě v super lehké váze a dokázal jasně vybodovat Josefa Zahradníka a získal český titul. V říjnu 2022 se střetl v mega zápase o český titul ve velterové váze s Pavlem Polakovičem. Souboj nabídl tvrdou a vyrovnanou bitvu, kterou nakonec ovládl na body Polakovič.

Loni v záři se do ringu vrátil a připsal si povinnou výhru nad Polákem Janem Salamachou, kterého vyprovodil ve dvou kolech. Následně se postavil do ringu v listopadu, když vyzval o český titul ve střední váze Miroslava Šerbana. Agateljan dominoval a Šerbana jednoznačně vybodoval 98:93 a 2x 97:93.

Na začátku března jej čeká první obhajoba a do cesty se mu postaví teprve jednadvacetiletý boxer z Brna Miloš Beránek. Český bijec v loňském roce odboxoval celkem čtyři duely, když 3 povinné výhry zvládl a a prohrál pouze v titulové bitvě s neporaženým Bělorusem Eugeniuszem Makarczukem, kterému podlehl v Polsku na body.

Erik Agateljan

Na ústeckém galavečeru budou také o český titul bojovat těžké váhy Tomáš Šálek a Jiří Surmaj a v super střední váze Pavel Albrecht s Milanem Procházkou. Do ringu se také vrací bývalý český šampión Václav Pejsar, kterého bude čekat o 17 let mladší slovenský boxer Nicolas Holcapfel.

Tohle je Box 9