PPV: Lucerna právě začíná!

Box Lucerna 2022Tradiční galavečer bojových sportů v pražské Lucerně dnes nabídne našlapanou startovku včetně třech titulových duelů. PPV jen za 200 kč!

DNES – Lucerna, Praha, ČR
Galavečer boxu a K1
Start v 19:00
Přímý přenos PPV na boxinglucerna.cz

Lucerna

Stáj Patron Boxing a Box Lucerna se rozhodly pro letošní rok spojit síly a společně uspořádat tradiční galavečer boxu a K1 v pražské Lucerně. A musíme potvrdit, že dnešní startovka je neskutečně našlapaná a uvidíme skvělé nejen titulové duely.

V ringu dnes uvidíme velké boxerské hvězdy domácí scény, ale také legendárního Romana Kracíka (38-12-1, 20 KO), který změří síly ve veteránském souboji Vildou Fakačem (3-7-0, 3 KO). S kariérou se v Lucerně rozloučí těžká váha Pavel Šour (16-13-0, 10 KO), který se o český titul utká s Michalem Reissingerem (3-2-0, 2 KO).

Pavel Šour vs Michal Reissinger

O český titul v křížové váze a titul CISBB se v odvetném duelu střetnou česká jednička Vasil Ducár (12-6-1, 10 KO) a česká trojka Vladimír Řezníček (11-4-2, 5 KO). Jejich první vzájemný duel skončil před čtyřmi lety spornou remízou a v Lucerně chtějí oba ukázat, kdo je tady nejlepší křížovou váhou.

Vasil Ducár vs Vladimír Řezníček 2

V dalším titulovém zápasu večera se utkají neporažený úřadující šampión super velterové váhy Vladimír Lengál (11-0-0, 10 KO) a česká čtyřka Patrik Baláž (6-2-0, 1 KO). Baláž vyzval Lengála na sociálních sítích a šampión ani na chvilku nezaváhal a výzvu přijal.

Vladimír Lengál vs Patrik Baláž

Dále v ringu uvidíme českého neporaženého šampióna velterové váhy Pavla Polakoviče (8-0-0, 4 KO), který titul naposledy obhájil v říjnu, když v krásném zápase vybodoval Erika Agateljana. V Lucerně tentokrát o titul boxovat nebude a jeho soupeřem na povinnou výhru bude Gruzínec Bakar Gelenidze.

Martin Parlagi vs Joshua Ocampo

Dále se v ringu také objeví česká trojka těžké váhy Lukáš Fajk (5-1-0, 4 KO), česká čtyřka střední váhy Vladimír Říha (11-5-1, 6 KO) nebo slovenský boxer žijící v Praze Martin Parlagi (28-5-1, 15 KO), který se utká s kolumbijským soupeřem Joshuou Ocampem (8-9-4, 6 KO), který má na svém kontě sedm porážek v řadě a půjde tak stejně jako v případě Polakoviče o povinnou výhru.

Lukáš Fajk vs Adam Kolařík

Box Lucerna 2022