Lengál uspal Baláže a obhájil titul!

Vladimír Lengál vs Patrik BalážNeporažený úřadující český šampión super velterové váhy Vladimír Lengál ve čtvrtém kole poslal k zemi Patrika Baláže a obhájil národní titul!

29.12.2022 – Lucerna, Praha, ČR
Super velterová váha
Vladimír Lengál 🇨🇿🆚🇨🇿 Patrik Baláž
4. kolo KO

Čtyřiatřicetiletý šampión Vladimír Lengál získal český titul teprve letos v červnu na galavečeru ve Znojmě, kde ve třetím kole ukončil Richarda Waltera. Všestranný zápasník má v letošním roce za sebou čtyři vítězné boxerské duely, dvě výhry v organizaci Oktagon, jednu výhru na Fabriq MMA a DFN a také skvělý zápas s Václavem Sivákem na Heroes gate, kde však prohrál na body.

Dnes ho tak čekala první obhajoba českého národního titulu v super velterové váze a do cesty se mu postavil čtyřiadvacetiletý vyzývatel z Olomouce Patrik „Rocky“ Baláž, který v letošním roce odboxoval dva duely a oba vyhrál s lehčími soupeři na body.

Vladimír Lengál vs Patrik Baláž

Zápas začal poměrně opatrně z obou stran, nicméně Lengál byl tvrdší a naopak Baláž se líp pohyboval. Až do čtvrtého kola jsme viděli hodně vyrovnaný a čistý souboj. V čtvrtém však Lengál po skvělé kombinaci trefil Baláže na bradu a ringový sudí Marcel Brzokoupil zápas ukončil.

Vladimír Lengál vs Patrik Baláž