Davis zaplatil kauci a byl propuštěn domů!

Gervonta DavisNeporažený americký boxer a světový šampión Gervonta Davis byl po zaplacení kauce propuštěn z vazby domů. Byl opět obviněn z napadení přítelkyně!

Osmadvacetiletý „Tank“ Gervonta Davis (27-0-0, 25 KO) byl zadržen v domovské Floridě poté, co byl jeho přítelkyní obviněn z domácího násilí. Následně byl převezen do vazby v Broward County, kde čekal na rychlý soud.

Soud rozhodl o kauci ve výši 1000 amerických dolarů a David bude vyšetřován na svobodě. Žena, která s Davisem žije, ho obvinila z napadení „Prosím pomozte mi. Snažím se jít domů. Mám dítě v autě a on mě napadl. Pomozte mi, protože mě jinak zabije“ Řekla žena policistům do telefonu. Po soudním znaleckém zkoumání se ukázalo, že má žena drobné zranění na puse.

„Nikdy jsem nevztáhl ruku proti své dceři ani matce mého dítěte. Nejsem monstrum. Jsou to vymyšlené sračky“ ujišťuje Davis. Není to však poprvé co je neporažený světový šampión lehké váhy obviněn z násilí.

Mario Barrios vs Gervonta Davis

V roce 2020 byl zatčen poté co na charitativním basketbalovém zápase na univerzitě v Miami násilím napadl svou bývalou přítelkyni a matku svého dítěte, když ji před kamerami chytil pod krkem a vyhrožoval