Wood má před sebou druhou obhajobu pásu WBA!

Leigh Wood vs Mauricio LaraBritský boxer Leigh Wood se vrací mezi šestnáct provazů na galavečeru v Nottinghamu, kde bude podruhé obhajovat standardní světový titul WBA. Jeho soupeřem bude Mexičan Mauricio Lara!

18.2.2023 – Nottingham Arena, Nottingham, VB
Pérová váha
Leigh Wood 🇬🇧🆚🇲🇽 Mauricio Lara
Přímý přenos na DAZN

Britská jednička a světová sedmička „Leigh-thal“ Leigh WOOD (26-2-0, 16 KO) a mexická dvojka a světová čtyřka „Bronco“ Maurico LARA (25-2-1, 18 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBA!

Čtyřiatřicetiletý britský boxer získal standardní světový titul WBA loni v červenci, když ve dvanáctém kole ukončil tehdejšího šampióna z Číny Can Xua. Pás následně obhájil letos v březnu, když v ostře sledovaném duelu ukončil rovněž v posledním kole irského boxera Michaela Conlana, kterého doslova vystřelil z ringu.

Nyní má před sebou druhou obhajobu a do cesty se mu postaví o deset let mladší mexický boxer Mauricio Lara. Ten vyskočil v žebříčku především díky remíze a následnému vítězství nad Joshem Warringtonem. Letos odboxoval dva duely a oba vyhrál ve 3. kole. Nejprve v březnu ukončil Američana Emilia Sancheze a naposledy v říjnu Kolumbijce Jose Sanmartina.