Potvrzeno: Fury se s Joshuou neutká!

Tyson Fury vs Wladimir KlitschkoGeorge Warren potvrdil, že se duel mezi britskými boxery Tysonem Furym a Anthonym Joshuou o pás WBC neuskuteční!

George Warren, který spolu se svým otcem Frankem Warrenem vede promotérskou skupinu Queensberry Promotions, potvrdil včerejší prohlášení Eddieho Hearna. 3. prosince se zápas mezi Tysonem Furym (31-0-1, 23 KO) a Anthonym Joshuou (24-3-0, 22 KO) neuskuteční a obviňuje Hearna.

„Dostali jsme se do bodu, kdy nám od týmu Anthony Joshuy chyběla odpověď. Na jejich straně nebylo žádné odhodlání tento duel podpořit a pokračovat v rozhovorech. Kdyby chtěli, tak už máme podepsáno a v tuhle chvíli bychom už zápas promovali jako jednu z největších událostí posledních let“. Říká Warren.

George a Frank Warren

Nicméně Fury se podle plánu vrátí k obhajobě světového titulu 3. prosince a jeho soupeřem bude buď britský boxer Dereck Chisora nebo Siřan Manuel Charr. Anthonyho Joshuu uvidíme také v prosinci a měl by se vrátit na galavečeru 17. prosince.

Kdo bude soupeřem Joshuy není zatím známo, ale na sociálních sítích se nabízel jeho krajan Joe Joyce, který řekl, že je připraven k zápasu. Každopádně v následujících týdnech by mělo být jasněji.

Anthony Joshua