Odveta Martinez vs Arroyo v prosinci!

Julio Cesar Martinez vs McWilliams Arroyo 2Odvetný souboj o světový titul organizace WBC Julio Cesar Martinez vs McWilliams Arroyo se bude konat 3. prosince v Arizoně! Přímý přenos na DAZN!

3.12.2022 – Gila River Arena, Glendale, USA
Super muší váha
Julio Cesar Martinez 🇲🇽🆚🇵🇷 McWilliams Arroyo 2
Přímý přenos na DAZN!

Mexická dvojka a světová desítka „El Rey“ Julio MARTINEZ (18-2-0, 14 KO) a jednička Portorika a světová čtrnáctka McWilliams ARROYO (21-4-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Sedmadvacetiletý mexický šampión Julio Cesar Martinez a šestatřicetiletý portorický vyzývatel McWilliams Arroyo se poprvé utkali loni v listopadu na americkém galavečeru v New Hampshiru. Skvěle rozjetá bitva bohužel skončila už po dvou kolech.

Duel začal pěkně zostra a už v polovině prvního kola se k zemi po tvrdé kombinaci poroučel Martinez. Nicméně deset sekund před koncem úvodního dějství šel k zemi také Arroyo a bylo zaděláno na pořádnou bitvu, ve které číhal knockout z každého druhého úderu. Ve druhém kole měl jasnou převahu Martinez a zakrváceného Arroye poslal k zemi podruhé.

Julio Cesar Martinez vs McWilliams Arroyo

Po druhé pauze měl McWilliams Arroyo zalité a nateklé oko a nemohl v boji pokračovat. Martinez chvilku věřil ve vítězství, ale zápas nakonec byl ukončen bez výsledku pro zranění, neboť nebyly odboxovány alespoň 3 kola. Hlavním duelem na americkém galavečeru bude završení trilogie Juan Francisco Estrada vs Roman Gonzalez.

Julio Cesar Martinez vs McWilliams Arroyo 2

První vzájemný duel ⇓