Duel Fury vs Hunter definitivně zrušen!

Michael Hunter vs Hughie FuryV rámci eliminačního duelu organizace WBA se měli utkat těžké váhy Michael Hunter a Hughie Fury. Ze zápasu nakonec nic nebude. Fury odstupuje kvůli postcovidové slabosti!

Eliminační duel se měl původně konat 2. července v Manchesteru, ale Fury musel ze zdravotních důvodů odstoupit a zápas byl odložen. Následně byl oznámen nový datum a duel se měl konat v sobotu 29. října. Nakonec ze zápasu nic nebude, protože Fury musel opět odstoupit.

„Cítím se slabý a naprosto bez síly. Jsem profesionální boxer, který potřebuje bojovat, aby mohl zaplatit své účty a žít. Ale už jsem přes rok mimo a k mé frustraci mi lékaři doporučili, abych si v tuto chvíli odpočinul, protože trpím dlouhodobě postcovidovými příznaky“. Řekl v prohlášení Hughie Fury.

Hughie Fury

A pokračuje. „Je to opravdu frustrující, ale nemůžu s tím nic dělat. Když mi moje tělo nedovoluje trénovat, tak nemůžu ani zápasit. Udělám si volno do konce tohoto roku a zase se zvednu příští rok. Snad se tělo pořádně zregeneruje a já budu opět připraven v plné síle“.

„Mám za sebou 29 zápasů, jsem připravený na velké zápasy a můj promotér mi zaručil velký zápas jakmile se vrátím. Pokud to bude souboj s Michaelem Hunter, tak budu spokojen. Pokud to nakonec bude někdo jiný, je to také v pořádku. Myslím, že každý ví, že se nikomu nemusím a ani nechci vyhýbat“. Uzavřel Hughie Fury.

Hughie a Tyson Fury