Podcast: Levej hák: 6. díl!

Proboxing Levej hák 6Aleš Seifert si do svém podcastu LEVEJ HÁK jako hosta pozval Marka Jelínka a společně se zaměřili na uplynulé zápasy, poté prošli preview víkendových zápasů a podívali se také na českou scénu!

Tentokrát si moderátor Aleš Seifert do svém podcastu LEVEJ HÁK jako hosta pozval majitele našeho webu Marka Jelínka a společně se zaměřili na 4 zápasy, které se probírali v Ep. 5, poté prošli preview víkendových zápasů Fundora vs Mendoza, Shakur poprvé v lehké váze, Akhmadaliev vs Tapales, Bytyqi vs Lopez 2, Joyce vs Zhang, Martinez vs Abe.  V závěrečné části pak probrali otázky kolem dopingu Amira Khana a Conora Benna, možný duel o krále welteru Crawford vs Spence jr a samozřejmě i otázky ohledně Fury vs Usyk mnoho dalšího.

Shakur Stevenson vs Shuichiro Yoshino

V sekci Review byl prvním zápasem megašlágr Benavidez vs Plant, kde se kromě zápasu řešila i budoucnost pro Benavideze. V dalším duelu se řešil stav Anthony Joshuy, zda jeho výkon vypadal tak, jak byl očekávaný a kdo by ho mohl potkat příště. Sekci završili rozborem soubojů Robeisy Ramireze a Jose Ramireze.

Murodjon Akhmadaliev vs Marlon Tapales

V části Preview představili duel Fundora vs Mendoza i s parametry u Fundory, druhý zápas pak směřoval na souboj Shakur vs Yoshino. Jde o první duel Shakura v lehké váze a co od něj očekávájí. D8le pak se řešil Murodjon Akhmadaliev s jeho titulový duel. Samozřejmě, nemohli opomenout blížící se obhajobu Fabiany Bytyqi, kde se zaměřili na možnou změnu takriky. Hodně času pak věnovali duelu Joyce vs Zhang. Je Joyce možný náhradníkem do titulového zápasu s Furym nebo moneyfightu s AJ? Závěrem si pak zasázeli u duelu Martinez vs Abe a Takuma Inoue vs Solis.

Fabiana Bytyqi vs Elizabeth Lopez

V poslední části podcastu se diskutuje doping Amira Khana a Conora Benna, co na to UKAD a její neblahá historie? Jak je možné, že Benn bude boxovat s licencí v SAE apd. Pak část věnovali možnému duelu o krále velteru Crawford vs Spence jr a kdo by případně byl jejich favoritem.  Konec určitě opět patřil duelu Fury vs Usyk a také se krátce věnovali českému duelu, který čeká Pavla Polakoviče.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák