Podcast: Levej hák: 31. díl!

Proboxing Podcast: Levej hák 24Král Ryan Garcia porazil Devina Haneyho, upset roku! Souhrn z českého galavečera RING 11 v Olomouci. Návrat králů: Canelo vs Munguia a Inoue vs Nery!

V této epizodě podcastu „Levej Hák“ začali moderátoči s překvapením, které přinesl Ryan ‚KingRy‘ Garcia, když porazil Devina Haneyho. Garcia poslal Haneyho třikrát k zemi a nakonec zvítězil na body. Po týdnu plném nečekaného chování a nedodržení váhy o 3,2 liber se Garcia v ringu ukázal z jiné strany. Co čeká dál Garciu a co čeká Haneyho? Podrobně jsme se také podívali na zápasy Mikiho Ryby ve Švédsku a Tomáše Šálka v Německu. RING 11 nabídl plno akce, kde jsme podrobně rozebrali zejména výhru Tomáše Bezvody nad Alešem Makovcem a Patrika Baláže nad Milanem Ganoškou.

V preview se zaměřili na nadcházející střetnutí mezi Canelem a tvrdým mexickým vyzyvatelem Jaime Munguiou. Přestože Munguia bez obrany představuje ideální cíl, jsme skeptičtí, co se týče jeho šancí na vítězství podobné Garciovu proti Canelovi. Zmínili jsme také zajímavý duel mezi Figueroa a Magdalenem. O pár dní později se připravte na nadcházející bitvu krále p4p ‚Monster‘ Inoue, který se postaví dalšímu tvrdému mexickému vyzývateli, Luisi Nerymu. To bude nelítostný souboj. Na této kartě se představí také bratr Inoueho Takuma, spolu se Serge Akui a Jasonem Moloneym.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák