Našlapaná karta v Los Angeles!

Israil Madrimov vs Terence CrawfordTitulové bitvy Israil Madrimov vs Terence Crawford, David Morrell vs Radivoje Kalajdzič, Isaac Cruz vs Jose Valenzuela, Andy Cruz vs Antonio Moran, nebo netitulová bitva Andy Ruiz vs Jarrell Miller! Video v článku!

3.8.2024 – BMO Stadium, Los Angeles, USA
Sezóna Rijádu
Israil Madrimov 🇺🇿🆚🇺🇸 Terence Crawford
David Morrell 🇨🇺🆚🇷🇸 Radivoje Kalajdzič
Isaac Cruz 🇲🇽🆚🇲🇽 Jose Valenzuela 
Andy Cruz 🇨🇺🆚🇲🇽 Antonio Moran 
Andy Ruiz 🇺🇸🆚🇺🇸 Jarrell Miller
Tim Tszyu 🇦🇺🆚🇺🇸 Vergil Ortiz

Připravovaný srpnový galavečer v Los Angeles nabídne hodně zajímavé duely. Můžeme se těšit na 4 bitvy o světové tituly a také 2 skvělé netitulový duely. Galavečer je součástí prestižních galavečerů v saúdskoarabském Rijádu, který bude poprvé na území USA.

Super velterová váha
Tim Tszyu 🇦🇺🆚🇺🇸 Vergil Ortiz
Netitulový souboj
Devětadvacetiletý bývalý světový šampión WBO „The Soul Taker“ Tim Tszyu (24-1-0, 17 KO) se vrací po březnové porážce, kdy na galavečeru v Las Vegas nestačil ve sjednocující bitvě na Američana Sebastiana Fundoru, který sjednotil titulu WBO a WBC. Jeho soupeřem bude neporažený bývalý mezinárodní šampión WBO Vergil Ortiz (20-0-0, 20 KO). Vítěz tohoto duelu se vrátí zpět do soubojů o světové tituly.

Těžká váha
Andy Ruiz 🇺🇸🆚🇺🇸 Jarrell Miller
Netitulový souboj
Bývalý šampión těžké váhy „Destroyer“ Andy Ruiz (35-2-0, 22 KO) se vrací po téměř dvouleté pauze a vyzve problémového těžkotonážníka „Big Baby“ Jarrella Millera (26-1-1, 22 KO). Ruiz naposledy boxoval v září 2022, když těsně vybodoval kubánského veterána Luise Ortize. Od té doby řešil zranění a problémy s policií a skoro dva roky nestál v ringu. Na druhé straně dopingový hříšník Miller na konci roku poprvé v kariéře prohrál, když nestačil v Rijádu na Daniela Duboise.

Lehká váha
Andy Cruz 🇨🇺🆚🇲🇽 Antonio Moran
Souboj o mezinárodní titul IBF
Úřadující mezinárodní šampión organizace IBF Andy Cruz (3-0-0, 1 KO) získal titul už při svém debutu loni v červenci, když vybodoval Juana Carlose Burgose. V prosinci titul obhájil vítězstvím nad Jovannim Straffonem a naposledy letos v únoru nad Brayanem Rodriguezem. Nyní má před sebou třetí obhajobu a do cesty se mu postaví zkušená mexická trojka Antonio Moran (30-6-1, 21 KO), který v minulosti držel menší tituly organizací WBA a WBO.

Super lehká váha
Isaac Cruz 🇲🇽🆚🇲🇽 Jose Valenzuela
Souboj o světový titul WBA
Pětadvacetiletý světový šampión „Pitbull“ Isaac Cruz (26-2-1, 18 KO) získal světový titul WBA teprve letos v březnu, když na galavečeru v Las Vegas ukončil v osmém kole šampióna Rolanda Romera. Nyní má před sebou první obhajobu a jeho soupeřem bude bývalý kontinentální šampión WBC „Rayo“ Jose Valenzuela (13-2-0, 9 KO).

Polotěžká váha
David Morrell 🇨🇺🆚🇷🇸 Radivoje Kalajdzič
Souboj o světový titul
WBA
Neporažený šestadvacetiletý Kubánec „Osvary“ David Morrell (10-0-0, 9 KO)držel do loňského roku světový titul WBA v super střední váze a po poslední obhajobě oznámil přechod do polotěžké váhy a střetne se o standardní světový titul WBA se srbským válečníkem „Hot Rod“ Radivojem Kalajdzičem (29-2-0, 21 KO). Srbský boxer má na svém kontě dvě prohrané titulové bitvy a nyní bude třetí pokus, ale Morrell je obrovským favoritem.

Super velterová váha
Israil Madrimov 🇺🇿🆚🇺🇸 Terence Crawford
Souboj o světové tituly WBA a WBO
O hlavní zápas galavečera se postarají neporažený uzbecký šampión WBA „The Dream“ Israil Madrimov (10-0-1, 7 KO) a neporažený bývalý král velteru „Bud“ Terence Crawford (40-0-0, 31 KO). Madrimov získal světový titul WBA letos v březnu, když v Rijádu ukončil ve čtvrtém kole ruského bijce Magomeda Kurbanova. Na druhé straně Crawfor přešel jako neporažený král velteru do vyšší váhovky a bude chtít pomalu sjednotit všechny tituly. V zápase se bude bojovat také o prozatímní světový titul WBO a vítěz se stane povinným vyzývatelem šampióna, kterým je aktuálně Sebastian Fundora.

Israil Madrimov vs Terence Crawford