Podcast: Levej hák: 27. díl!

Proboxing Podcast: Levej hák 24V nejnovějším díle podcastu Levej Hák se podíváme na nedávný zápas mezi Munguiou a Ryderem nebo na kontroverzní výsledky galavečera The Ring 10!

V nejnovějším díle podcastu Levej Hák se podíváme na nedávný zápas mezi Munguiou a Ryderem, kde mladý mexický boxer Munguia předvedl dominující výkon a v podstatě poslal Rydera do boxerského důchodu. Zaměříme se také na nedávný event v Británii, kde Adam Azim v pěti kolech překonal Enocka Poulsena, přestože si Poulsen v průběhu zápasu zranil rameno. Dále představíme vycházející hvězdu Bena Whittakera a podrobně probereme hlavní zápas večera mezi Joshuou Buatsim a Danem Azeezem, v němž Buatsi jasně dominoval.

Věnovali jsme se také českému boxerskému eventu The Ring 10, který se konal v Brně, s důrazem na dva kontroverzní výsledky zápasů Makovec proti Bezvodovi a Baláž proti Ganoškovi, včetně důkladné analýzy výkonů rozhodčích. Přišla řeč i na současný stav českého olympijského boxu, včetně rozštěpení na Českou boxerskou asociaci (ČBA) a Českou federaci boxu (ČFB), a dopadu tohoto rozštěpení na sportovce.

Patrik Baláž vs Milan Ganoška

V rámci preview jsme se dotkli nadcházejícího zápasu mezi Hamzahem Sheerazem a Liamem Williamsem, kde Sheeraz má šanci ukázat své schopnosti proti zkušenému veteránovi a posunout se blíže k světové špičce. Také jsme zmínili duel mezi O’Shakie Fosterem a Abrahamem Novou, kde Foster má možnost využít zkušenosti získané v posledních třech zápasech.

Na závěr jsme probrali dvě novinky: změnu přístupu WBO k zakázaným látkám, kde nyní nese plnou odpovědnost samotný sportovec, a oznámení Turkiho Alalshikha o přesunu eventu Fury vs Usyk na 18. května, s tím spojené sankce a také oznámení zápasu Beterbiev vs Bivol na akci Matchroom vs Queensberry 5/5. To vše a více vám přinesou Aleš Seifert a Tonda Vavrdy v nadcházejícím díle podcastu.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák