Bellew: Fury se Usykovi do hlavy nedostane!

Oleksandr Usyk vs Tony BellewBývalý šampión křížové váhy Tony Bellew radí svému krajanovi Furymu, aby neztrácel energii s tlakem na Usyka, protože se mu do hlavy stejně nedostane. Podle něj se musí především tvrdě připravovat!

18.5.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇺🇦 Oleksandr Usyk
Souboj o tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO
Vstupenky v prodeji na WEBOOK

Neporažená britská dvojka a světová čtyřka „The Gypsy King“ Tyson FURY (34-0-1, 24 KO) a neporažená ukrajinská a světová jednička Oleksandr USYK (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové sjednocující bitvě o pět světových titulů!

„Tysone, nedostaneš se do mysli toho chlapa jako ostatní, takže se raději soustřeď na tvrdý trénink místo psychologických her. Pořád jsem byl přesvědčený, že Usyk neumí anglicky ani slovo, ale poté, co mě porazil, přišel za mnou do šatny a začal se mnou mluvit téměř dokonalou angličtinou“.

„Všemu rozumí, i když je na tom hůře, když má mluvit. Jeho duševní stav je na jiné úrovni, žádné hry na něj nebudou fungovat a nemá smysl na ně ztrácet čas a energii. V tomto souboji jsem si jistý jednou věcí, že se mu Tyson do hlavy nedostane“. říká bývalý mistr světa v křížové váze.

„Tyson nebude moci zápasit až do poloviny března kvůli jedenácti stehům na očním víčku. A i když začne sparing, bude muset být velmi opatrný, aby se zranění neopakovalo. Slyšel jsem absurdní zvěsti o tom, že si to udělal schválně. Chlápek, který může vydělat 70 milionů liber by se sám schválně zranil?? Nebuďme směšní, některé konspirační teorie jsou opravdu vtipné“.

„Nikdy nebyl ochoten se s Usykem setkat, ale rozhodně se nikoho nebojí, včetně Usyka. Tentokrát měl smůlu, takové věci se v boxu prostě stávají. Podle mého názoru Usyk vyhraje na body a relativně jednoznačně“ Zakončuje rodák z Liverpoolu Tony Bellew, který se s Usykem střetl v listopadu 2018 a prohrál technickým KO v osmém kole a následně ukončil bohatou boxerskou kariéru.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk