Wardley vs Clarke o britské tituly!

Fabio Wardley vs Frazer ClarkeNa konci března se v londýnské O2 aréně střetnou dvě neporažené britské hvězdy Fabio Wardley a Frazer Clarke. Obhájí Wardley britské tituly BBBofC a Commonwealth?

31.3.2024 – O2 Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Fabio Wardley 🇬🇧🆚🇬🇧 Frazer Clarke
Přímý přenos na Sky Sports!

Neporažená britská šestka a světová devětadvacítka Fabio WARDLEY (17-0-0, 16 KO) a neporažená britská sedmička a světová pětatřicítka „The Eraser or Big Fraze“ Frazer CLARKE (8-0-0, 6 KO) se utkají ve dvanáctikolové titulové bitvě o britské pásy BBBofC a Commonwealth!

Devětadvacetiletá britský a evropský šampión Fabio Wardley získal pás BBBofC v listopadu 2022, když ve třech kolech vyprovodil krajana Nathana Gormana. Loni v dubnu nejdříve ve čtvrtém kole ukončil neškodného Američana Michaela Polite Coffieho a naposledy v říjnu zvládl v Rijádu těžký zápas s krajanem Davidem Adeleyem a získal také pás Commonwealth a Evropský titul organizace WBO.

Nyní bude oba britské tituly obhajovat a na galavečeru v Londýně se mu do cesty postaví dvaatřicetiletý Angličan Frazer Clarke. Rodák z Burtonu dokázal v loňském roce porazit postupně Kevina Espindolu, Bogdana Dinu, Mariusze Wacha a naposledy v září také krajana Davida Allena. Souboj s Wardleyem pro něj bude zároveň první titulový.

Fabio Wardley vs Frazer Clarke