Podcast: Levej hák: 2. díl!

Proboxing Levej hák 2V dalším díle podcastu LEVEJ HÁK se moderátor Aleš Seifert věnoval upsetu v zápas Smith vs Eubank jr, tvrdé bitvě Beterbiev vs Yarde a taktéž nadcházejícím duelům Vargase, Lary s Woodem či těžkotonážní přestřelce Pero vs Faust!

V první části se moderátor zaměřil na upset v podobě TKO vítězstvé Liama Smithe nad Eubankem jr. Rozebral příčiny a také následné možnosti obou bijců. Pak se věnoval tvrdé bitvě, která se odehrála v Londýně mezi Beterbievem a Yardem. Yarde hodně překvapil tím, jak byl připravený a opravdu nedal Arturovi snadný zápas. Ale nakonec síla a zkušenosti Beterbieva byly nad možnosti Yardeho.

Ve druhé části probral autor zápasy Vargas vs Foster, pak se zaměřil na mexického borce Laru, kterého přivítá na domácí půdě Leigh Wood a následně se zabýval zápasem dvou nadějí těžké váhy Viktora Fausta a Leniera Pera.

Leigh Wood vs Mauricio Lara 2

V poslední části moderátor pohovořil o budoucím zápase Lucie Sedláčkové s Raven Chapman , také o možném zápase Golovkin vs Lara a hlavně o zápase Vianello vs Rice a něčemu, co připomíná použití VAR v boxu.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák