Podcast: Levej hák: 13. díl!

Proboxing Levej hák 13Splněný sen v podobě megafightu Inoue vs Fulton, rematch mezi Baumgardner a Linardatou nebo hádka moderátorů o připravovaném zápase Tyson Fury vs Francis Ngannou. Jaký názor mají na Mawara? to vše v dalším díle podcastu Levej hák!

Review bylo jasné – Jarred Anderson vs Charles Martin – rychle probrané vítězství Andersona, který ale také narazil, jednou byl nahulený v 5. kole a hlavně v 10. kole byl blízko těžkému downu. Ale své chyby si uvědomuje a pracuje na nich. Jeho dalším soupeřem bude na konci srpna ukrajinský veterán Andrii Rudenko.

Zklamání z nerealizovaného zápasu Stanionis vs Ortiz – Ortizovy problémy nabývají větších rozměrů a je to už otázka obav o jeho budoucí karieru. Co bude dalšího pro Stanionise? Ennis? Ten přešel přes tvrdého Villu, sice jsme se neshodli na pohledu, jak těžké to bylo, ale je jasné, že ho čeká další slušný soupeř. Bude to Thurman?

Naoya Inoue vs Stephen Fulton

Preview se zaměřilo na fantastický megafight, splněný sen, Naoya Inoue jde o váhu výš do 122lb a zde se utká s králem divize Stephenem Fultonem. Kdo vyhraje? Kde je silná stránka a slabá stránka? Jak jsou oba borci bráni v Japonsku a v USA? Další zápas je rematch mezi Alycií Baumgardner a Christine Linardatou. Jak to tentokrát dopadne. Během 14 dní se objeví v ringu nastupující generace – Frank Martin a Keyshawn Davis. Robeisy Ramirez má obhajobu, ale zde se neočekává zvrat. Do profiringu konečně vstupuje amatérská hvězda Andy Cruz! Co čekat?

Tadeáš Růžička

V poslední části podcastu padla otázka ohledmně zmeny v soupeři pro Canela – místa Jermalla nastoupí jeho dvojče Jermell. Je to velká změna? Co udělá posun o 2 váhy výše ze 154 do 168 lb? Je to fér? Dále pokračovala hádka obou moderátorů ohledně nadcházejícího zápasu Fury vs Nagnnou! Je to skvělé pro box nebo jen další Freak show? Proč neboxuje Fury s kvalitními soupeři a jde jen po penězích? Poslední příspěvek se věnoval stavu společnosti a přístupem medií v návaznosti na kauzu mma zápasníka „Mawara“ Tadeáše Růžičky.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák